"Слава Україні": Посол Швеції емоційно відреагував на перемогу української збірної

Посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг привітав українську збірну з перемогою над шведською командою в 1/8 фіналу Євро-2020

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Твіттер Тіберга.

Після напруженого матчу дипломат написав у Twitter "Слава Україні, героям слава!".

Примітно, що перед грою Тіберг пожартував, "передбачивши" в Twitter "перемогу жовто-синіх". Він також сфотографувався в формі української збірної.

Нагадаємо, збірна України, яка здолала національну команду Швеції в додатковий час матчу 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2020 (2:1), в чвертьфіналі турніру зустрінеться з Англією, яка обіграла Німеччину (2:0).

Дивіться також: Як нападник збірної України забивав переможний гол шведам, який вивів Україну у чвертьфінал Євро