Знову "лавка" і поразка: Як Ярмоленко відіграв за "Вест Хем" в АПЛ

В матчі 4-го туру АПЛ "Вест Хем" поступився вдома "Вулверхемптону"

Знову "лавка" і поразка: Як Ярмоленко ві…

Лондонці програли з рахунком 0:1, пропустивши вирішальний гол на 90+3-й хвилині. Ця поразка стала 4-ю з 4-х на старті АПЛ, і у керівництва клубу вже можуть цілком обгрунтовано виникнути питання до тренера команди Мануеля Пеллегріні. Є до нього питання і у нас. Головне з яких: чому українець Андрій Ярмоленко навіть після трьох поспіль поразок не вийшов в стартовому складі?

Сьогодні Андрій з'явився на полі одразу по перерві, замінивши інертного конкурента шотландця Снодграсса. Але, як бачимо, допомогти команді перемогти українець не зміг. Хоча і отримав майже вдвічі більше часу, ніж зазвичай в матчах АПЛ.

Що ж "награв" Ярмоленко за 45+ хвилин з "Вулвз"? Одразу хочеться відзначити, що Андрій дуже активно увійшов у гру, і перші два моменти, які створила команда на старті другого тайму - результат старання саме Ярмоленка. А от пізніше українець трохи відійшов у тінь, як зрештою і вся його команда, яка дозволила супернику, з яким мала брати всі три очки на домашньому полі, залишити лондонців взагалі з нулем балів після цього матчу.

Тепер щодо статистики Андрія. Вона не надто вражаюча.

Удари: 1

Ключові паси: 1

Виграні єдиноборства: 1

Точність передач: 81% (з 21-ї спроби)

Вдалих дриблінгів: 1

Зароблених фолів: 1

Оцінка від WhoScored: 6.24. Це далеко не найкращий бал, адже лише у 4-х гравців він гірший за Ярмоленка, а от у інших - вищий.

Залишається лише сподіватися, що вже у наступному матчі ми нарешті побачимо українця у стартовому складі команди. Можливо, хоча б після 4-х поспіль поразок Пеллегріні спробує довіритися Ярмоленку з перших хвилин. Бо на роль рятівника, як ми вже писали раніше, Андрій поки що не тягне.