Як українець Ярмоленко блідою грою посприяв успішному дебюту Моурінью (СТАТИСТИКА)

У дебютному матчі Жозе Моурінью біля керма "Тоттенгема" "шпори" обіграли "Вест Гем" українця Андрія Ярмоленка (3:2)

Як українець Ярмоленко блідою грою поспр…

На відміну від зіркового та неоднозначного португальця, який лише розпочинає свою роботу в Лондоні, крісло під його візаві Мануелем Пеллегріні захиталося ще раніше, тож чилійський фахівець може невдовзі завершити свій кар’єрний етап у столиці Англії. Одним із тих, хто мав би врятувати наставника від відставки, зі стартових хвилин вийшов український атакувальний півзахисник Андрій Ярмоленко.

Однак до допомоги тренерові українець долучився чи не найменше. Хоча й уся команда "молотобійців" не далеко втекла. Особливо це стосується першого тайму, коли гості переграли господарів за всіма параметрами. Це вилилося у два голи перед перервою. На початку другого тайму Харрі Кейн надав рахунку розгромного статусу (3:0). А все, на що спромоглися "молоткарі", – це голи престижу від Майкла Антоніо та Анджело Огбонни. Італієць відзначився на останніх секундах, після чого відновлення гри вже не відбулося – фінальний свисток і 2:3.

Майкл Антоніо доволі активно ввійшов у гру з-під заміни, тож не дивуйтеся, якщо на наступну зустріч наш Ярмоленко знову сяде на лаву запасних. А він на таке покарання, будьмо відвертими, заслужив. У недавньому поєдинку за збірну України проти сербів атакувальний півзахисник зіграв набагато краще (хоча теж не провів видатну гру).

Цього разу пасивність українця на полі виявилася якоюсь незрозумілою. У першому таймі він запам’ятався хіба що одним перспективним навісом у штрафний майданчик "Тоттенгема", на який не відгукнувся один із партнерів по команді. В іншому – Ярмоленко виглядав повільним і неповоротким, подекуди складалося враження, що він знав, як протидіяти футболістам нового клубу Жозе Моурінью.

Нічим не допоміг українець і в оборонних діях свого колективу. Зокрема, він перебував у власній штрафній площі під час першого гола "Тоттенгема", однак нічим не завадив суперникові відкрити рахунок у матчі, лише споглядаючи за небезпечним епізодом. Андрія замінили на 56-ій хвилині гри.

Востаннє український вінгер виходив у стартовому складі 2-го листопада проти "Ньюкасла" (2:3), коли провів на полі перший тайм. Цього разу теж не переконав, що вартий місця у стартовій одинадцятці. Всього цього сезону на рахунку 30-річного футболіста 3 голи й 1 асист в 11-ти матчах за "Вест Гем".

Не дивно, що за це матч Андрій Ярмоленко від авторитетного порталу Whoscorred отримав найнижчу оцінку 5,6 (разом з одноклубником французом Іссою Діопом). Всі інші футболісти, які взяли участь у цьому різновиді лондонського дербі, заслужили на трохи більше балів від експертів-аналітиків.