Без шансів: Як Ярмоленко розчарував лондонських уболівальників

Український футболіст Андрій Ярмоленко провів лише один тайм у програному "Вест Гемом" матчі проти "Ньюкасла" (2:3)

Без шансів: Як Ярмоленко розчарував лонд…

Від любові до ненависті – зовсім маленька відстань. Ще недавно фанати "молотобійців" із Лондона називали українця ледь не рятівником та основною надією їхнього клубу. А після вчорашнього матчу, можливо, ті ж самі вболівальники не соромляться в мережі обзивати "неповороткого" (і це один із найбільш "лагідних" епітетів) футболіста.

"Він бігав підтюпцем, наче йому в кишені каміння наклали", – приблизно такий акцент гри атакувального півзахисника у відгуках тих, хто переживає за "Вест Гем". І справді, в українського вінгера лондонського клубу нічого не виходило в цій грі. То ж не дивно, що головний тренер Мануель Пеллегріні вже в перерві посадив його на лаву запасних, відчувши, що це явно не його день.

Андрій Ярмоленко отримав найнижчу оцінку серед усіх учасників матчу у складах обидвох команд (і основних, і тих, хто виходив на заміни) – 5,63. За час його перебування на полі господарі пропустили два голи. За перший тайм один із лідерів збірної України не завдав жодного удару у ворота, виконав 11 передач з точністю 73%, спроб обігравання опонентів не робив, двічі безуспішно вступав у відбирання.

"А що Ярмоленко робив на полі?" – з подивом запитують лондонські вболівальники. На це їм дещо можуть відповісти шанувальники київського "Динамо", які добре пам’ятають, що стабільність – не головна чеснота ігрового стилю цього футболіста. І він вкотре підтвердив, що є швидше гравцем настрою, і коли в нього щось не виходить – то не виходить взагалі...

Та найгірше для "Вест Гема", що таким невдахою дня виявився не один Ярмоленко, інші теж не далеко втекли. Наприклад, капітан команди англієць Марк Нобл, який теж за рішенням наставника сів на лаву запасних у період між таймами, отримав від Whoscored оцінку 5,67. Тому й не вдалося після 0:3 врятувати домашній матч із командою, яка перебуває нижче в турнірній таблиці.

Таким чином амбіційний лондонський клуб, у якого з декількома знаковими перемогами відбулося певне "просвітлення" цього сезону, і фанати-"молотобійці" навіть заговорили про можливість потрапляння у когорту лідерів англійського футболу, знову застряг у трясовині середняків англійської Прем’єр-ліги. При цьому до аутсайдерів відстань стає все ближчою, ніж до лідерів.

Навряд чи можна переносити висновки з цього окремо взятого матчу в Англії на справи національної збірної України. До того ж, "синьо-жовті" вже всі турнірні завдання виконали, а тренерський штаб нашої "націоналки" добре знає можливості Ярмоленка та вміє підвести його в оптимальній формі до відповідальних поєдинків, які гратимуть уже наступного року. Та все ж у психологічному плані такі провали (сподіваємося, тимчасові) на футболіста, безперечно, впливатимуть. Тому українцеві варто зараз наполегливо та натхненно працювати, щоби не втратити місця в основному складі "Вест Гема"...