Зірковий український спортсмен потрапив у призери престижних змагань у Німеччині (ФОТО)

Олімпійський чемпіон 2016-го року український гімнаст Олег Верняєв в складі "Саара" став бронзовим призером німецької Бундесліги

Зірковий український спортсмен потрапив…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Про це українець повідомив на своїй сторінці в Instagram. У бронзовому фіналі "Саар" виявився сильнішим за "Котбуса", якому він поступився третім місцем у зведеній таблиці регулярного чемпіонату, з рахунком 43:29. Відзначимо, що "Котбус" є командою іншого українця Ігоря Радивилова.

На цій позитивній ноті сезон для Верняева завершено.

Новим чемпіоном Бундесліги став "Обер Лан", який у фіналі переміг переможця регулярки і чинного чемпіона "Штраубенгардта" з рахунком 36:34.