Як виглядає оголене фото відомої спортсменки, яке видалив Instagram (18+)
Американська спортсменка, актриса і модель Джина Карано, яка виступала в змішаних єдиноборствах, поскаржилася на правила інстаграму, після того як її фотографія в оголеному вигляді була видалена
- Сектор
-
1 липня 2020 08:35
Про це повідмляє Depo.Сектор.
Ось фото, яке не пройшло цензуру соцмережі.
"Ось що таке підпасти під цензуру без причини. Фотографія була видалена "Інстаграмом". Сьогодні в світі є набагато важливіші новини, але це був приклад класичної фігні.
Той пост був про свободу. А у них нульова терпимість до порушників правил. Смішно. Таке відчуття, ніби мене повчають", - написала Карано в своєму "твіттері".
38-річна Карано почала кар'єру в змішаних єдиноборствах у 2006 році. Останній бій вона провела в 2009 році, поступившись Кріс Сайборг. Всього на її рахунку сім перемог і одна поразка в MMA.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:15Національна збірна України з волейболу бореться у Лізі націй: п’ять перемог у восьми матчах
- 18:32Еліна Світоліна розгромною перемогою відкрила для себе цьогорічний Вімблдон
- 16:44Жіноча збірна України з волейболу втретє виграла Золоту Євролігу
- 15:52Чемпіонат Європи-2025 з фехтування в Генуї: Україна серед найкращих
- 17:43Українські волейболістки виступлять у фіналі Золотої Євроліги
- 18:33Останній сезон Ярмоленка: Столичне "Динамо" готуватиметься до Ліги чемпіонів у Австрії ФОТО
- 14:15Футболіст Мудрик може отримати дискваліфікацію на чотири роки через вживання допінгу: футбольна асоціація Англії висунула звинувачення
- 11:15Молодіжна збірна України з футболу покидає Євро-2025
- 18:36Українські клуби в новому футбольному євросезоні: хто з ким гратиме
- 19:27Луганська "Зоря" змінила головного тренера
- 18:08Збірна України з футболу здобула першу перемогу на молодіжному Євро-2025
- 16:12Українські волейболісти яскраво провели перший у своїй історії тиждень у Лізі націй
- 13:58Сьогодні граємо з Кубою: Українська волейбольна збірна успішно дебютувала в Лізі націй Відео
- 16:10Збірна України з футболу посіла друге місце на турнірі в Канаді ФОТО
- 17:12Юна київська гімнастка здобула перше для України за три десятиліття "золото" європейського чемпіонату в особистому багатоборстві
- 15:42Славетна українська тенісистка номінована на престижну міжнародну премію: де за неї можна проголосувати
- 16:04Змінив районне містечко на обласний центр: Руслан Ротань став головним тренером житомирського "Полісся"
- 16:19Україна бойкотуватиме світовий чемпіонат із дзюдо: відома причина
- 20:01Свого нового головного тренера "Шахтар" знайшов у Туреччині