Українській легкоатлетці забракло 0,01 секунди для виходу у півфінал чемпіонату світу

Представниця України Христина Стуй не змогла пробитися в півфінал чемпіонату світу в приміщенні на дистанції 60 м

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

Сьогодні на чемпіонаті світу 2018 року з легкої атлетики в приміщенні в Бірмінгемі проходять змагання серед жінок на дистанції 60 м.

Українка Христина Стуй в попередньому раунді бігла в четвертому забігу і була близька до виходу в півфінал. Для цього їй треба було посісти третє місце у своєму забігу.

Однак Стуй стала п'ятою, поступившись представниці Ямайки Гейон Еванс всього 0,01 секунди. Виграла забіг француженка Кароль Захі.