Українські синхроністки здобули срібні медалі на чемпіонаті Європи

Дует синхроністок Єлизавета Яхно - Анастасія Савчук посів друге місце в технічній програмі на чемпіонаті Європи з синхронного плавання

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

У технічній програмі український дует вийшов під останнім стартовим номером і вже знав результати всіх учасниць. Яхно і Савчук набрали 92,6188 балів і поступився лише переможцям з Росії (різниця склала 2,4847 бали). Українки набрали 27,9 балів за виконання, 28,3 за загальне враження і 36,4188 за складність.

Це був перший комплект медалей, розіграний на першому в історії чемпіонаті Європи з літніх видів спорту (об'єднаному чемпіонаті Європи з синхронного плавання, плавання, плавання на відкритій воді, легкої атлетики, велоспорту, стрибків у воду, гольфу, веслування, спортивної гімнастики та триатлону).