Українські "патріоти" зганьбилися на чемпіонаті Європи на Росії

На чемпіонаті Європи з боротьби в Каспійську (Росія) сьогодні ввечері будуть розіграні останні п'ять комплектів нагород серед представників греко-римського стилю

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ua-football.com.

Правда, Україна в медальних сутичках представлена ​​не буде. Команда, котра поїхала на континентальну першість в Дагестан в обхід рекомендації Мінспорту, провалила виступ з тріском. Звичайно, можна робити скидку, що в Каспійську не виступали борці, котрі входять до структур ЗСУ та МВС, зокрема, чемпіон світу-2015 категорії до 85 кг Жан Беленюк, але факт залишається фактом: десять спортсменів спромоглися спільними зусиллями виграти тільки чотири сутички.

Ситуація склалася зовсім сумно для команди, яку очолює Артур Дзиґасов, тренер, під керівництвом якого українці залишаються без медалей на другій континентальній першості поспіль.

Дмитро Цимбалюк (до 67 кг) і Богдан Кабин (до 72) кг не змогли пройти кваліфікацію, поступившись відповідно французу Ясіну Озаю (0:5) і фіну Тоні Тапіо Ойялі (4:9). Андрій Мартинюк (до 60 кг) зумів подолати відбірний раунд, перемігши австрійця Рафаеля Яґера (7:3), однак на стадії чвертьфіналу спіткнувся об італійця Якопо Сандрона (0:4).

Дмитро Абаджи (до 82 кг) і Юрій Шкрюба (до 97 кг) зупинилися на стадії 1/8 фіналу. Українців перемогли німці Роланд Шварц (3:6) і Рамзин Аціцзір (0:3) відповідно.

Як і в перший день турніру, ніхто з кривдників українців не дістався до фіналу, тому наші борці втратили шанси поборотися за бронзу.