Українки фінішували п'ятими в естафеті на ЧС з легкої атлетики

Українська естафетна четвірка показала п'ятий результат у фіналі 4х400 метрів на чемпіонаті світу в приміщенні, не зумівши поборотися за медалі

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

Україна кваліфікувалася у фінал з третім результатом, трохи програючи Ямайці, яка показувала другий кращий результат. Як і суперниці, українки не ризикнули робити заміни - у фіналі побігли всі ті ж Тетяна Мельник, Катерина Климюк, Анна Ярощук-Рижикова і Анастасія Бризгіна.

Серед лідерів українки трималися тільки на перших 200 метрах, після чого Мельник не зуміла витримати темп суперниць і звалилася на останнє місце. Ще гірше пробігла Климюк, яка остаточно втратила шанси на медаль.

Першими з рекордом чемпіонатів світу в приміщенні фінішували атлетки із США (3:23.85), срібло дісталося Ямайці, а бронза - Польщі.