Українка Цвілій здобула "срібло" ЧЄ в спортивній ходьбі і встановила рекорд України

Українська легкоатлетка Аліна Цвілій показала другий результат на чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sports.ru.

Вона пройшла дистанцію за 4 години, 12 хвилин і 44 секунди, що є новим рекордом України.

Виграла змагання Інеш Енрікеш з Португалії, яка випередила українку на 3 хвилини і 23 секунди.

Українка Христина Юдкіна була близька до бронзової медалі, але фінішувала 4-ю, програвши бронзовій медалістці майже 5,5 хвилин, але при цьому показала свій найкращий час в кар'єрі - 4:20:46.

Василина Вітощук прийшла до фінішу 5-ю і теж з найкращим часом в кар'єрі - 4:23:15.

Нагадаємо, раніше українець виграв чемпіонат Європи зі спортивної ходьби на 50 км.