Україна зіграє в одній групі з Росією на юнацькому чемпіонаті Європи

У чеському місті Злін відбулося жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи з волейболу серед юнаків вікової категорії до 18-ти років

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на glavcom.ua.

Також суперниками збірної України стануть Словаччина, Італія, Бельгія та Франція

Цей турнір спільно організовують Чехія та Словаччина, інформує офіційний сайт Федерації волейболу України.

Матчі призначені на 7-15 квітня, відповідно, у містах Злін і Пухов. Півфінали, фінал та ігри за бронзу і 5-8 місця пройдуть у Зліні.

Серед 12-ти учасників збірні Чехії та Словаччини забронювали за собою місця автоматично.

Компанію же їм склали переможці семи кваліфікаційних груп і три команди, які посіли в них другі місця з найкращими показниками. Саме серед них путівку до фінального раунду виборола і збірна України.

Під час жеребкування всі учасники були розбиті на дві шістки, перша з яких зіграє у Зліні, а друга – у Пухові. Вийшло це наступним чином:

Група I (Злін, Чехія): Чехія, Туреччина, Болгарія, Греція, Білорусь, Німеччина;

Група II (Пухов, Словаччина): Словаччина, Росія, Італія, Бельгія, Франція, УКРАЇНА.

Переможці груп гратимуть у півфіналах з командами, які посіли в інших секстетах другі місця, треті та четверті команди відповідним чином проведуть матчі за 5-8 місця, а ті, хто фінішують на п'ятих і шостих позиціях, пакуватимуть валізи додому відразу після групового етапу.