Український спортсмен претендує на звання найкращого в Європі

Європейський гімнастичний союз розпочав голосування за звання найкращого гімнасту року

Український спортсмен претендує на званн…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Федерацію гімнастики України. Голосування відбувається у чотирьох категоріях, які є олімпійськими дисциплінами: чоловіча спортивна гімнастика, жіноча спортивна гімнастика, мистецька гімнастика, стрибки на батуті.

До кожної категорії кандидатів потрапили лише 5 спортсменів. До претендентів на звання найкращого в чоловічій спортивній гімнастиці потрапив 18-річний український гімнаст Ілля Ковтун.

Українець на Євро-2021 завоював бронзову медаль у особистому багатоборстві, також був третім у багатоборстві на чемпіонаті світу та посів 11-те місце у цій дисципліні на Олімпійських іграх у Токіо.

На честь Ковтуна назвали елемент у спортивній гімнастиці.

Проголосувати за українця можна тут. Також голосування проводиться на офіційних сторінках Європейського гімнастичного союзу у фейсбуці, інстаграмі та твіттері.

Потрібно поставити симпатії на фото українця. Переможе кандидат, який набере найбільшу кількість голосів в опитуванні на сайті та у всіх соціальних мережах разом узятих.

Голосування триває до 22-го лютого 2022-го року до 13:00 за київським часом.