Український прорив у снукері: 14-річний Бойко нав'язав боротьбу чемпіону світу

14-річний український снукерист Юліан Бойко програв лідеру світового рейтингу Джадду Трампу з Англії в 1-му раунді турніру European Masters в Мілтон-Кінсі

Український прорив у снукері: 14-річний…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на СпортАрену. Бойко не зміг виграти у чемпіона світу 2019-го року жодного фрейма, поступившись із розгромним рахунком 0:5 (5:80, 36:74, 2:73, 0: 105, 1:78).

5-го жовтня Бойко проведе три матчі групового етапу Ліги чемпіонів. Юліан зустрінеться з шестиразовим чемпіоном світу Ронні О'Салліваном, китайцем Лі Ханом і Алексом Боргом з Мальти. До наступного раунду турніру вийде переможець групи.

У серпні Бойко програв в першому раунді кваліфікації чемпіонату світу зі снукеру. Світова першість виграв представник Англії Ронні О'Салліван.

Читайте і дивіться також: Спортивне благородство: Як тріатлоніст пропустив суперника, який переплутав маршрут траси