Український клуб зганьбився в матчі Ліги чемпіонів і тепер не зіграє проти "Барселони"

Запорізький "Мотор" в матчі-відповіді 1/8-ої фіналу гандбольної Ліги чемпіонів зазнав розгромної поразки від білоруського "Мєшков Бреста" (23:30)

Український клуб зганьбився в матчі Ліги…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Підопічні Гінтараса Савукінаса після домашньої перемоги з рахунком 32:30 мали всі шанси вперше в історії потрапити до чвертьфіналу турніру.

Запоріжці повністю провалили першу половину зустрічі, програвши своєму суперникові у всіх компонентах гри. Однак у другому таймі чинний чемпіон України виглядав набагато солідніше, але наздогнати в рахунку свого суперника "Мотор" так і не зміг.

Білоруський розігрувальний "Мотора" Борис Пуховський разом зі своїм візаві з Бреста Микитою Вайлуповим стали найкращими бомбардирами матчу, закинувши по 7 м'ячів.

Ліга чемпіонів. 1/8-ма фіналу

"Мєшков Брест" – "Мотор" 30:23 (16:8)

У чвертьфіналі Ліги чемпіонів білоруський колектив зіграє з каталонською "Барселоною".