Український клуб-чемпіон здобув перемогу в матчі Ліги чемпіонів

Гандбольний "Мотор" із Запоріжжя виграв перший матч проти "Мєшкова Бреста" в рамках 1/8-ої фіналу Ліги чемпіонів

Український клуб-чемпіон здобув перемогу…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Початок гри виявився рівним. Обидва колективи то поступалися, то забирали собі перевагу в рахунку.

Після взятого наприкінці першого тайму тайм-ауту команда із Запоріжжя зуміла зробити ривок, який призвів до рахунку 15:12, з яким клуби пішли на перерву.

Після перерви "Мєшков Брест" майже наздогнав "Мотор". Різниця в м'яч-два трималася упродовж усього другого тайму, але господарі зуміли її втримати і вийти переможцями.