Російський боєць знявся з поєдинку через жорстке скидання ваги

Російський боєць Тимур Нагібін повідомив в Інстаграмі, що не виступить на шоу ACA 93 за станом здоров'я

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sport-express.ru.

25-річний Нагібін 16 березня мав битися з 29-річним Ламбердом Ах'ядовим. Поєдинок повинен був пройти в напівлегкій ваговій категорії (до 65,8 кг).

"Ніхто ніколи не бачить закулісся бійців і чого вартує нам фізична і моральна сторона цієї медалі. У своїй кар'єрі я завжди спускався в ліміт своєї вагової категорії і не давав нікому засумніватися, що для мене це неможливо. Але в даній ситуації мій організм дав збій (не буду вдаватися в подробиці поки не озвучено точний діагноз лікарів), - написав Нагібін в Інстаграмі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Хочу обратиться и принести свои извинения ко всем,кто меня поддерживал @newstreamsport @clubboec @shlemenkostormschool и тех кто помогал мне в подготовке @tigersarnavskiy @alekseypolpudnikov @gordeev93 @alexandershlemenko и всех парней с команды,а также ждал предстоящий бой.К сожалению моё участие в данном турнире отменяется,по состоянию здоровью. Никто никогда не видит закулисье бойцов и чего стоит нам физическая и моральная сторона этой медали. В своей карьере я всегда спускался в лимит своей весовой категории и не давал никому усомниться,что это для меня невозможно.Но в данной весогонке мой организм дал сбой(не буду вдаваться в подробности,пока неозвучен точный диагноз врачей). Хочу принести извинения своему оппоненту @lamberd_akhyadov ,за то что сорвал поединок и не дал возможность показать нам красивый бой. Отдельную благодарность и извинения я хочу выразить организации @aca_mma в лице @mairbek_khasiev @yatsenkoalexey1 и людям которые в ней работают @ib_ismailov @dzhambulat_85 @borzelo @alexandr_zubekhin и остальные. Я думаю на этом весогонка в этот вес моя закончилась.

Допис, поширений Тимур Нагибин (@timur_nagibin)

Нагібін в ММА здобув 14 перемог і зазнав три поразки. Один бій з його участю не відбувся.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook