ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Росіян знову масово недопустили до міжнародних змагань

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) відмовила 18 російським легкоатлетам в допуску на різні міжнародні змагання через недостатнiй термін перебування в пулі допінг-тестування

Depo.
15 лютого 2018 17:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор.

"Стрибунка з жердиною Ангеліна Краснова, стрибун з жердиною Георгій Горохoв, стрибун у довжину Анатолій Ряполов, бігунки на 60 м з бар'єрами Марія Аглицька і Ніна Морозова отримали від IAAF відмови тільки в участі в чемпіонаті світу в приміщенні в Бірмінгемі. Бігуну на середні і довгі дистанції Єгору Миколаєву відмовлено в допуску на перший квартал 2018 року ", - сказала керівник прес-служби ВФЛА Наталія Юхарева.

"Ходак Салават Ількаєв не отримав допуск до командного чемпіонату світу з ходьби, який пройде в травні в Китаї, а метальниця диска Олена Панова не допущена на Кубок Європи в Португалії", - зазначила Юхарева.

Вона додала, що Тетяна Стецюк (стрибки з жердиною), Марія Павлова (семиборство), Фелікс Шестопалов (десятиборствo), Катерина Горшеніна (спортивна ходьба), Руслан Перестюк (біг на короткі дистанції), Ксенія Зибіна (метання списа), Марія Громишева (семиборствo), Дмитро Семенов (стрибки у висоту), Тетяна Швидкіна (стрибки з жердиною) і Данило Котов (стрибки з жердиною) отримали відмови без вказівки конкретних змагань.

Спортсмени, яким відмовили в участі в окремих стартах, теоретично можуть розраховувати на перегляд заявки, як тільки умова 12-місячного перебування в пулі тестування буде виконана. IAAF 12 лютого вже надіслала відмови в допуску трьом росіянам: Артему Примаку, Тимуру Моргунову і Костянтину Шабанову. Всім їм було відмовлено, бo спортсмени мало часу перебували в пулі допінг-тестування.

Рада IAAF 26 листопада 2017 роки не відновила в правах ВФЛА через невиконання ряду критеріїв дорожньої карти. У ВФЛА надійшла спрощена форма заявки, яку можуть використовувати спортсмени, допущені IAAF до міжнародних стартів в нейтральному статусі. Ті, у кого не було допуску, відправляють в IAAF заявки за стандартною схемою.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор