Одразу дві топ-країни світу вимагають дозволити політичні акції на олімпіадах

Канадський центр спортивної етики та комісія спортсменів НОК Німеччини закликали МОК внести зміни до статті 50 Олімпійської хартії

Одразу дві топ-країни світу вимагають до…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на CBC. Ця стаття забороняє будь-які політичні акції на спортивних об'єктах під час олімпіад.

На тлі протестів за расове рівноправ'я в західних країнах деякі спортивні діячі заявляють, що не можна обмежувати спортсменів у свободі вираження думок, коли мова йде про підтримку цінностей, позначених у Загальній декларації прав людини.

На думку правозахисників, заборона повинна поширюватися тільки на пропаганду геноциду і ненависті – цінностей, які суперечать Загальній декларації прав людини.

Раніше з аналогічною пропозицією виступили представники НОК США. Кервіник МОК Томас Бах обіцяв подумати над цією ідеєю після консультацій з комісією спортсменів.

На теперішній момент стаття 50 Олімпійської хартії забороняє будь-які жести з політичним підтекстом, вставання на коліна, носіння пов'язок, демонстрацію написів і татуювань на стадіоні та під час медальних церемоній.

Читайте і дивіться також: Потужна українська команда: Олімпійський чемпіон і компанія вразили неймовірними вправами

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"