ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

МОК жорстко вдарив по Росії: Що ховається за "нейтральним прапором" на Олімпіаді

Сьогодні Міжнародний олімпійський комітет відсторонив збірну Росії від Олімпіади в Пхенчхані в 2018 році через махінації з допінгом

Depo.
5 грудня 2017 21:18
ФОТО: depo.ua

Depo.Сектор роз'яснює рішення МОКу.

1) збірну Росії на Ігри в Пхенчхані допустили під нейтральним прапором.

Спортсмени, включені в списки запрошених, зможуть виступати на Олімпіаді в особистих і командних змаганнях під ім'ям Olympic Athlete from Russia (OAR). Вони змагатимуться в формі із зазначенням цього імені і олімпійським прапором. На церемоніях нагородження буде виконуватися олімпійський гімн. У список запрошених, складених спеціально комісією МОК, можуть потрапити спортсмени, кваліфіковані в своїх видах спорту і якi не мають дискваліфікації або будь-яких порушень антидопінгових правил.

2) МОК довічно дискваліфікував Мутко

Виконком Міжнародного олімпійського комітету (МОК) прийняв рішення довічно дискваліфікувати віце-прем'єра Росії Віталія Мутко і колишньoгo заступника Юрія Нагорних. Boни не зможуть брати участі в Олімпіадах в будь-якій якості. Дане рішення було прийнято в зв'язку з підозрами причетності екс-міністра спорту Росії до допінг системи, якаможливо, існувала в країні. Діяльність Олімпійського комітету Росії (ОКР) була тимчасово припинена. Виключили Дмитра Чернишенка з координаційної комісії Пекіна-2022. Позбавили главу ОКР Олександра Жукова статусу члена МОК. Ніхто з членів адміністративної команди Росії на Олімпійських іграх в Сочі (менеджерів/чиновників) не може поїхати в Корею. Не пускатимуть на Олімпіаду жодного члена міністерства спорту Росії.

3) Росія виплатить МОК 15 мільйонів доларів

За рішенням виконкому Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Олімпійський комітет Росії (ОКР) повинен буде виплатити МОК суму в розмірі 15 мільйонів доларів. Сюди входять витрати, понесені МОК в ході розслідувань, а також внесок в створення незалежної організації із допінг-тестування (ITA) для побудови цілісної і глобальної антидопінгової системи.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор