Медалі на будь-який смак: Українські борчині вразили виступом у Будапешті

У Будапешті (Угорщина) завершився кваліфікаційний турнір з жіночої боротьби

Медалі на будь-який смак: Українські бор…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Завоювавши днем ​​раніше 2 олімпійські ліцензії в Токіо, в суботу, 20-го березня, українки стали призерами змагань.

Ірина Коляденко стала чемпіонкою у ваговій категорії до 62-ох кілограмів. У фінальній сутичці українка поборола Анастасію Григор'єву з Латвії з рахунком 15:4.

У фіналі категорії до 57-ми кілограмів Аліна Грушина-Акобія відмовилася виходити на мати проти Евеліни Ніколової, тож задовольнилася срібною медаллю.

Поборовши у втішних сутичках господарку змагань Жанет Немет з рахунком 8:4, Алла Белінська згодом завоювала бронзу в непростій боротьбі з болгаркою Марією Оряшкової – 4:3.