Збірна України виграла перший матч у кваліфікації чемпіонату світу

У Люксембурзі триває перший відбірковий етап на чемпіонат світу 2021-го року з гандболу

Збірна України виграла перший матч у ква…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. У другому матчі збірна України зустрічалася з господарками паркету. У першій зустрічі "синьо-жовті" використали своє єдине право на помилку, програвши Словаччині 28:31.

Люксембуржки повели в рахунку з перших хвилин, але українки змогли вирівняти гру до 7-ої хвилини і більше не відпускали суперниць. Як і в грі проти словачок, найрезультативнішою гандболісткою стала Леся Смолінг, яка закинула 8 голів.

Група 1. Другий тур. Кваліфікаційний раунд. Чемпіонату світу.

Україна – Люксембург 28:21 (14:12)

Україна: Смоллінг – 8, Поляк – 5, Бельмас – 5, Компанієць – 5, Воловник – 3, Савчин  – 2

Доля другої путівки в плей-оф вирішиться в матчі України проти Ізраїлю 21-го березня о 16:30.