Лукашенка порівняли з Гітлером у контексті проведення Олімпіади
Білоруський політолог Дмитро Болкунець розповів, чому для Лукашенка важливо, щоб чемпіонат світу з хокею 2021-го року пройшов у Білорусі
- Сектор
-
13 січня 2021 11:07

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на by.tribuna.com.
– Навіщо Лукашенку чемпіонат світу?
– З тієї ж причини, що й Олімпійські ігри 1936-го року, які проводила Німеччина Адольфа Гітлера. Спеціально проводжу цю паралель, тому що події, які зараз відбуваються в Білорусі, багато хто порівнює з нацистською Німеччиною. Тоді багато країн виступали проти Олімпіади в Німеччині. Хтось бойкотував, деякі країни приїхали. Потім це все закінчилося трагедією для Європи.
Цей турнір для Лукашенка винятково для особистого піару. Він хоче показати на світовій арені, що він, як і раніше, головний в Білорусі, незважаючи на санкції і так далі.
ІІХФ зараз теж у складному становищі. Але на руку міжнародній федерації грає коронавірус. В умовах пандемії було б розумно просто скасувати турнір цього року. Думаю, що до цього все і йде. Якщо проводити турнір в Білорусі, то підірвуть репутацію ІІХФ.
Лукашенко цього року не провів Різдвяний турнір. Думаю, що причина не в коронавірусі, а в тому, що спортсмени, яких він запрошував, відмовилися приїжджати, або грошей у Лукашенка не стало.
ЧС-2021 в Мінську проходити навряд чи буде, незважаючи на те, що Лукашенко сказав, що він готовий провести турнір самотужки.
Ще один момент, який, на мій погляд, дуже сильно б'є по репутації Лукашенко, це опубліковане прослуховування голови КДБ Білорусі Зайцева, де він дає доручення вбити Павла Шеремету. Це відкриває нову сторінку в епосі розслідувань злочинів Лукашенка. Думаю, що Лукашенко стурбований більше тим, як зберегти владу.
Думаю, якщо Лукашенко заборонять проводити чемпіонат світу, то він проведе якийсь турнір для себе, – сказав Болкунець.
Читайте також: "Це буде ганьба повна": Лукашенко – про перенесення з Білорусі чемпіонату світу з хокею
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:10Гравці NAVI зіграють у Counter-Strike 2 із футболістами "Динамо" Київ
- 18:11Favbet став титульним партнером хокейного клубу "Шторм-Одеса"
- 18:07Українські тенісистки вперше вийшли у півфінал Кубка Біллі Джин Кінг
- 14:53Ліга чемпіонів-2025/26 стартувала без наших команд, але українські гравці вже заявили про себе
- 19:30Боксер Усик нарешті зіграв у футбол
- 16:41Перервали серію поразок: чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті світу
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 11:50Чоловіча збірна України з пляжного футболу бойкотує матч за бронзові нагороди Євроліги-2025: відома причина ФОТО
- 10:59Збірна України з волейболу програла бельгійцям на старті чоловічого чемпіонату світу Відео
- 21:48Шанси поїхати на чемпіонат світу тануть: футбольна збірна України зіграла внічию з Азербайджаном у відборі на мундіаль-2026 ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 15:23Житомирське "Полісся" підписало знаного воротаря, нових гравців і екстренера – усі виступали за столичне "Динамо"
- 00:18 Футбольна національна збірна України поступилася Франції на старті відбору на чемпіонат світу-2026 ФОТО Відео
- 22:48Молодіжна збірна України з футболу з перемоги почала відбір на Євро-2027
- 16:45Відомий склад збірної України на чемпіонат світу з легкої атлетики: хто з лідерів виступить
- 15:25Остання українська тенісистка покинула US Open-2025
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 00:46"Шахтар" "на валідолі" пройшов швейцарців і гратиме у груповому етапі Ліги конференцій
- 23:59Житомирське "Полісся" було в кроці від сенсації в матчі з "Фіорентиною" на її полі, але не дотерпіло
- 23:25"Динамо" Київ перемогло ізраїльтян, але поступилося їм у боротьбі за вихід у групу Ліги Європи