Чому Богуслаєв рекламує російський "Північний потік-2"

В українському гандболі розгорівся скандал через те, що найтитулованіший в країні клуб "Мотор" (Запоріжжя) виступає в формі з логотипом "Північного потоку-2"

Що сталося? В серпні "Північний потік-2" став офіційним спонсором гандбольної Ліги чемпіонів, де виступає чемпіон України "Мотор" з (Запоріжжя). Відтак, усі клуби-учасники турніру повинні розмістити логотип газопроводу Nord Stream 2 на футболках, а також на паркеті палацу спорту "Юність" в Запоріжжі. Українці, як підмітили журналісти, це справно зробили.

Цікаво, що "Мотор" носить форму з логотипом не лише під час матчів Ліги чемпіонів. Клуб рекламує газопровід в матчах українського чемпіонату, де ніяких зобов'язань немає. Ось, зокрема, в матчі 15 вересня проти львівського СКА.

Що таке "Північний потік-2"? Проект магістрального газопроводу з Росії до Німеччини через Балтійське море довжиною понад 1200 км. Є розширенням "Північного потоку". Газопровід повинен іти в обхід України та Польщі. Україна виступає проти будівництва "Північного потоку-2", адже втратить великі гроші від транзиту російського газу. Постанову з закликом не допустити спорудження газопроводу Верховна Рада прийняла ще в квітні 2018 року. Серед противників побудови газопроводу, зокрема також Польща і США. Спонсорство масштабних спортивних змагань є намаганням росіян соціалізувати скандальний бренд.

Російський слід: Не дивно, що в клубі не насторожилися через "Північний потік-2". Спонсором гандбольного "Мотора" на офіційній сторінці досі значиться мільйонер, екс-регіонал, президент "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв. Свого часу був довіреною особою екс-президентів України Леоніда Кучми та Віктора Януковича. Він ніколи не приховував своїх проросійських поглядів.

За чутками, зараз Богуслаєв постійно проживає в Москві. Цікава історія сталася з мультимільйонером в одному з московських клубів. Його "спіймав" фотограф з молодою запоріжанкою Оленою, яка тримала руку на інтимному місці екс-регіонала.

Також цікаво, що у В'ячеслава Богуслаєва є єдиний син Олександр. В 2012 році Богуслаєв-старший купив йому запорізький футбольний клуб "Металург". Через три роки залишився без фінансування і збанкротував. З'явилися чутки: клуб програний в карти Олександром Богуслаєвим.

Преценденти: Польські клуби, наприклад, змінюють форму на матчі домашнього чемпіонату, прибираючи звідти повністю логотип Ліги чемпіонів (однією з частин якого і є "Північний потік-2"). Дивно, але це роблять навіть російські "Чєховскіє Мєдвєді". Лише не український "Мотор".

Своєї позиції поки не оприлюднили ані в гандбольному клубі, ані в Федерації гандболу України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор