Чемпіон світу з легкої атлетики загинув в автокатастрофі

Чемпіон світу з легкої атлетики Ніколас Бетт розбився на смерть в аварії, яка сталася поряд з одним із тренувальних таборів в Кенії, біля міста Нанді

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Telegraph.

Тренер спортсмена Вінсент Мумо розповів, що автомобіль Toyota Prado SUV, яким керував Бетт, врізався в огорожу і перекинувся. Спортсмену було 28 років. Бігун повертався додому з чемпіонату Африки, який пройшов в Нігерії. На цьому турнірі Бетт нагород не виграв. На чемпіонаті світу в Пекіні Бетт завоював золото на дистанції 400 м з бар'єрами. Крім цього, він двічі вигравав бронзу на чемпіонатах Африки.

Бетт став першим кенійцем, який виграв золото чемпіонату світу на дистанції коротшу за 800 метрів. До цього представники Кенії перемагали на світових першостях тільки на довгих дистанціях.