Австралійська спортсменка втекла з чемпіонату світу через допінг

Австралійська плавчиня Шайна Джек повідомила, що покинула чемпіонат світу в Кванджу через позитивну допінг-пробу

Про це повідомляє Depo.Сектор. 20-річна спортсменка поїхала за декілька днів до перших запливів. Раніше вона заявила, що зробила це з особистих причин.

"Кажуть, що фото коштує тисячі слів, проте в цьому випадку фото не може описати той біль і душевні страждання, які я відчуваю зараз, - написала вона в Інстаграмі. - З великим сумом і болем в серці повідомляю, що мені довелося виїхати через звинувачення в зв'язку з виявленням в моїй допінг-пробі якої забороненої речовини.

Я не приймала цю речовину навмисно. Плавання є моєю пристрастю з 10-ти років, і я б ніколи не прийняла заборонену речовину навмисно. Таким чином я б проявила неповагу до мого спорту і поставила під загрозу свою кар'єру.

Наразі триває розслідування. Я і моя команда робимо все можливе, щоб з'ясувати, коли і як ця речовина потрапила в мій організм. Я буду вдячна, якщо ви будете поважати моє особисте життя, так як зараз мені важко впоратися з цим".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

They say a picture is worth a thousand words, in this case a picture can not describe the amount of pain and vulnerability I am feeling right now. It is with great sadness and heartache that I had to leave due to allegations of having a prohibited substance in my system. I did NOT take this substance knowingly. Swimming has been my passion since I was 10 years old and I would never intentionally take a banned substance that would disrespect my sport and jeopardise my career. Now there is an ongoing investigation and my team and I are doing everything we can to find out when and how this substance has come into contact with my body. I would appreciate if you respect my privacy as this is very hard for me to cope with

Допис, поширений Shayna Jack (@shayna_jack)

Читайте також: Один спортсмен залишається в лікарні після трагедії в Кванджу

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook