Секс, злочинність і розвалюхи-стадіони: Чим запам'ятався ЧС-2018 на Росії

Вчора завершився Чемпіонат світу на Росії, який тривав з 14 червня по 15 липня 2018 року

Незважаючи на те, що російські пропагандистські ЗМІ "співають оди" Росії та Путіну щодо високого рівня проведення мундіалю, було чимало скандальних подій, які "очорнили" репутацію нашого північного сусіда.

На Depo.Сектор п'ять головних подій, які висвітлюють Росію під час проведення ЧС з ганебної сторони.

Ізоляція. По факту Росія опинилася в дипломатичному ігнорі, адже з лідерів європейських країн прибув лише президент Франції Еммануель Макрон. Французький лідер просто не міг не приїхати на фінальний поєдинок своєї збірної, який пройшов у Москві і завершився тріумфом "синіх" (4:2).

На Росію не поїхали канцлер Німеччини Ангела Меркель, Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей, а хизування дрібними політичними "маріонетками" з країн "третього світу" - це розмахування кулаками після програного бою.

Сексуальні скандали. Чемпіонат світу на Росії також запам'ятався сексуальними оргіями російських "наташ", які постійно "світилися" в ганебних позах з іноземними вболівальниками. Ганебні акти відбувались у фан-зонах, вокзалах та на центральних вулицях Москви. Такої ганьби не було на жодному мундіалі за всю історію їх проведення.

Хорватська підтримка. Російська пропагандистська машина повним ходом піарила організацію ЧС, а екс-гравці "Динамо" Домагой Віда та Огнен Вукоєвич присвятили перемогу над російською збірною Україні.

Ця подія стала визначальною під час мундіалю, адже вона привернула увагу світової спільноти і показала російську агресію до простої фрази "Слава Україні". Також ключовою стала реакція "незалежної" ФІФА на вчинок хорватів - штраф для Огнена Вукоєвича та різке засудження вчинку екс-футболіста "Динамо".

Злочинність. Мундіаль на Росії запам'ятався численною кількістю злочинів, в яких страждали здебільшого іноземні вболівальники. Росіяни придумували хитрі шахрайські схеми з організаціями поїздок на далекі поєдинки збірних, або ж банально грабували довірливих фанатів в центрі Москви.

Стадіони. Футбольні споруди, які приймали матчі ЧС почали розвалюватись ще до закінчення мундіалю. Спочатку "попливла" арена в Нижньому Новгороді, а вже під час фінального поєдинку не витримала зливи арена в Волгограді. Важко уявити масштабність скандалів, якщо б ці стадіони почали руйнуватись безпосередньо під час футбольних поєдинків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #Росія