Щоденник ЧС-2018: Російські нацисти, сц*куни і допінг
На Росії завершився двадцятий день ЧС-2018 з футболу
- Сектор
-
3 липня 2018 23:00

На Depo.Сектор найрезонансніші події дня.
Конфуз дня: Стало відомо, за який саме банер ФІФА оштрафувала РФС після матчу Уругвай - Росія (3:0). Банер носив неонацистський характер. На полотні було присутнє число 88 - так радикальні ультраправі зашифровують фразу "хайль, Гітлер". Нагадаємо, сума штрафу склала 10 тисяч швейцарських франків.
Типова Росія: В соцмережах з'явилось знакове фото з Росії. Фанати місцевої збірної сходили в туалет просто в під'їзді російського будинку після чергового матчу на мундіалі.
— Michael Avrinsky (@gsl2k10) 2 липня 2018 р.
Підозра дня: У соціальних мережах з'явилися повідомлення про те, що на руці нападника збірної Росії Артема Дзюби під час матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу-2018 з командою Іспанії (1:1, 4:3 по пенальті) був помітний слід від уколу. Британські ЗМІ підхопили історію. Зокрема, на сайті "Caught Offside" з'явилася стаття під назвою "Доказ? Деякі вболівальники вважають, що ця картинка підтверджує, що футболісти збірної Росії використовують допінг на Чемпіонаті світу". Видання зазначає, що це може бути всього лише слід від укусу комара, але додає: "Не секрет, що на Росії на найвищому рівні є корупція в спорті, футбол - не виняток.
Inject that into my veins like Russia's state sponsored doping ???? pic.twitter.com/f5ZeEFWuph
— Tom Wade (@tomwade1999) 1 липня 2018 р.
Глава медичної служби збірної Росії Едуард Безуглов прокоментував повідомлення ЗМІ про те, що на руці форварда національної команди Артема Дзюби помітний слід від уколу. Лікар назвав це "рутинними заходами". Мабуть, треба терміново перевіряти Дзюбу на допінг.
Збочення тривають: Іспанська журналістка Марія Гомес, яка висвітлює події на чемпіонаті світу-2018, залишилася незадоволена інцидентом, який стався під час одного з прямих ефірів. Гомес висвітлювала події в Москві. В ефірі до дівчини підбіг один з уболівальників і поцілував в щоку, після чого відразу втік.
"Поясніть мені, будь ласка, де тут жарт? Я не бачу тут гумору, і мені здається це ненормальним", - написала Гомес в "Твіттері". Раніше подібний інцидент трапився зі спортивною журналісткою Джульєт Гонсалес Теран, яку поцілував незнайомий росіянин під час ефіру. Іноземні журналістки шоковані таким ставленням російських чоловіків.
Moscú. Hoy mismo.
— María Gómez (@maria__gomez) 30 червня 2018 р.
Quería aparcar un poco este tema, pero he decidido publicar el vídeo para que esos que dicen que exageramos y que esto son sólo bromas me expliquen dónde está aquí el chiste, por favor. Es que yo no le veo la gracia y sigue sin parecerme normal. Un saludo. pic.twitter.com/lzNkXgDxYG
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:00Жіночу збірну України з волейболу запросили до елітного світового турніру – Ліги націй
- 23:08Чемпіон України з футболу вдруге розгромив команду з Мальти у відборі Ліги чемпіонів
- 08:10Назвали ім'я наступного суперника для Усика: хто цей сміливець
- 23:22Турецький тренер знає, як перемагати своїх: донецький "Шахтар" неочікувано побив "Бешикташ" у його лігві у Стамбулі
- 22:42Українська футбольна команда уперше в історії програла клубу з Андорри в єврокубках: "відзначилося" житомирське "Полісся"
- 12:48Футбольний клуб із Закарпаття, який раніше грав в УПЛ, припиняє існування
- 15:3117-річна Таїсія Онофрійчук виграла Кубок світу з гімнастики
- 12:27Чоловіча збірна України з волейболу не пробилася до вісімки кращих у Лізі націй
- 11:44 Усик переміг Дюбуа ударом з людським іменем ФОТО Відео
- 13:54Українські футбольні клуби дізналися своїх суперників у кваліфікації єврокубків
- 12:12Українська чоловіча волейбольна збірна у Лізі націй в рівній боротьбі поступилася чемпіонам світу – італійцям Відео
- 17:55Українські волейболісти у матчі з карколомним перебігом перемогли збірну Нідерландів
- 13:02Чоловіча збірна України з волейболу відкриває третій ігровий тиждень Ліги націй: де й коли дивитися трансляції
- 16:16Бій Усик-Дюбуа: рекордні гонорари і майже 100 тисяч проданих квитків
- 22:30Офіційно: Український гімнаст Ілля Ковтун виступатиме під прапором Хорватії
- 15:23Як на тренуванні: "Шахтар" стартував у новій єврокубковій кампанії з розгрому суперника з Фінляндії
- 16:38Grok порадив Луніну вчити українську після репліки футболіста російською
- 16:02Майора російської армії випускають на фехтувальну доріжку: Світова федерація фехтування дозволила участь росіян і білорусів у чемпіонаті світу
- 13:32Відомо, коли почнеться новий футбольний чемпіонат України