ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Назад в СРСР та оригінальні африканці: Усі форми національних збірних прийдешнього мундіалю

Вже 14 червня на російських полях стартує Чемпіонат світу з футболу

Depo.
12 червня 2018 09:00
ФОТО: depo.ua

На Depo.Сектор комплекти футбольних форм національних збірних, які візьмуть участь в світовому форумі.

Росія. Домашня форма збірної виконана в червоному кольорі з білими деталями. Дизайн нагадує форму збірної СРСР 1988 року. А гостьовий комплект форми виконаний в білому кольорі з сірим візерунком і темно-синіми деталями. Невже нашим північним сусідам бракує оригінальності у таких нескладних завданнях?

Бразилія. Нова домашня форма південноамериканської збірної з футболу в 2018 році має традиційний жовтий колір із зеленою окантовкою навколо вирізу коміра.

Гостьова форма збірної Бразилії 2018 має синій колір. У геометричному візерунку, який покриває лицьову сторону впізнається силует зірки.

Іран. Цій збірній дуже не пощастило. Американська фірма Nike відмовляється забезпечити спортивною екіпіровкою іранських футболістів для виступу на чемпіонаті світу 2018 року. Компанія припинила співпрацю зі збірною Ірану в зв'язку з виходом США з іранської ядерної угоди, а також посиленням санкцій США щодо Ірану.

Тож в іранців є всі шанси грати на мундіалі у старих комплектах: білий колір з червоними манжетами та червоним V-образним коміром. Гостьова форма збірної Ірану 2018 виконана в червоному кольорі з білими смужками на плечах і білою окантовкою коміра.

Японія. Нова форма збірної Японії має традиційний глибокий синій колір з білими і червоними вставками.

Мексика. Нова домашня форма збірної Мексики 2018 наповнена зеленим кольором з білими смужками на плечах і білою окантовкою на манжетах. З боків по формі йдуть три переривчасті лінії різних відтінків зеленого кольору.

Нова гостьова форма збірної Мексики 2018 виконана в білому кольорі з двома горизонтальними смугами поперек футболки, які пофарбовані в зелений і червоний колір.

Бельгія. Домашня футболка має червоний колір з візерунком на грудях та інтерпретує на сучасний лад візерунок, який зустрічався на формі 1984 року.

Гостьова форма збірної Бельгії 2018 року виконано в жовтому кольорі з більш темними лініями. Комір має округлий виріз і пофарбований в чорний, а смуги на плечах пофарбовані в чорний і червоний колір.

Південна Корея. Основна форма збірної повністю червоного кольору. Гостьова форма Південної Кореї 2018 білого кольору з червоними і синіми штрихами.

Саудівська Аравія. Нова домашня форма Саудівської Аравії не наповнена деталями. Футболка звичайного білого кольору з зеленим коміром і зеленою емблемою компанії Nike.

Гостьовий же комплект форми Саудівської Аравії повністю зелений.

Німеччина. Нова домашня форма збірної Німеччини 2018 виконана в чорно-білих тонах. Дизайн малюнку на грудях копіює дизайн культової форми збірної ФРН 1988-1990 рр.

Нова гостьова форма збірної Німеччини 2018 виділяється синювато-зеленим кольором з цікавим візерунком. Творці форми надихалися гостьовим комплектом 1994 року.

Англія. Форма збірної Англії 2018 наповнена білим кольором з червоною окантовкою навколо коміра. На задній його стороні можна побачити англійський прапор, а на внутрішній стороні зображення троянди.

Нова гостьова форма збірної Англії 2018 традиційно виконана в червоних тонах з малюнком у вигляді хреста на грудях.

Іспанія. Домашня форма виконана в традиційних для команди кольорах з візерунком з правого боку. При виготовленні екіпіровки, компанія Adidas використовувала орнамент з футболок команди зразка ЧС-1994.

Гостьова форма збірної Іспанії 2018 виконана в світло-сірому кольорі з помаранчевими деталями і світло-блакитним візерунком по всій лицевій частині.

Нігерія. Основна форма збірної Нігерії має унікальний дизайн, який повинен буде виділятися серед інших комплектів команд, які беруть участь в Чемпіонаті Світу. Основна частина пофарбована в світло-зелений колір з білими шевронами, рукави мають білий колір з чорними шевронами.

Гостьовий комплект збірної Нігерії дуже лаконічний: загальний фоновий колір - щось середнє між "зеленим мохом" і "космосом" і тільки емблеми федерації і Nike виконані в "гусеничних кольорах".

Коста-Рика. Нова форма Коста-Рики - червона з білим коміром і вставками на плечах. На лицевій стороні розміщений футуристичний візерунок. Футболка йде в комплекті з синіми трусами і білими гетрами.

Польща. Білий колір лежить в основі домашньої форми збірної. Форму перетинає діагональна сіра лінія з смужками, що створюють ефект градієнта.

Гостьова форма збірної Польщі 2018 виконана з тим же дизайном, що і домашня форма, але в червоному кольорі.

Єгипет. Традиційні кольори збірної - червоний колір з білими смужками по боках, чорними манжетами та чорним округлим коміром. Футболку покривають квадрати, що відрізняються один від одного кроєм.

Гостьова форма збірної Єгипту 2018 біла з чорними смужками на плечах і чорним кантом на комірі.

Ісландія. Основна частина домашньої форми збірної Ісландії синього кольору, рукави покриті дрібною червоно-синьою крапкою, яка переходить до білого ближче до плечей.

Гостьова форма збірної Ісландії 2018 переважно білого кольору з червоно-синіми рукавами і червоно-синьої вставкою під вирізом коміра.

Сербія. Базовий шаблон - це все, що можна сказати про основну форму збірної Сербії. Футболка має червоний колір з білими смужками на плечах і білим коміром.

Гостьова форма збірної Сербії 2018 - біла з червоними смужками на рукавах, манжетами та коміром. Від коміра до шортів йде смужка, пофарбована в сербський триколор.

Португалія. Збірна Кріштіану Роналду також не здивувала своїх вболівальників. Домашня форма Португалії темно-червоного кольору з зеленим коміром.

Гостьовий комплект діючих чемпіонів Європи - білий, з зеленим візерунком у вигляді маленьких хрестиків.

Франція. Футболки збірної Франції 2018 мають темно-синій колір з тонкими лініями на рукавах більш світлого відтінку.

Гостьова форма має білий колір з червоно-синіми штрихами.

Уругвай. Домашня форма Уругваю має приємний небесно-блакитний колір. На передній частині форми розміщений малюнок знаменитого монумента Un Sol para Atlántida.

Гостьова форма повністю біла з блакитною вставкою під вирізом коміра.

Аргентина. Основна орма збірної Аргентини має традиційний дизайн в біло-блакитну вертикальну смужку. Блакитні смуги, яких налічується три, будуть складатися немов з пікселів.

Гостьова форма збірної Аргентини 2018 виконана в чорному кольорі з білими смужками на плечах і біло-блакитними вставками в районі грудей.

Колумбія. Домашня форма збірної Колумбії - жовтого кольору зі смужками, пофарбованими в червоний і синій. Ця форма зроблена на подобі тієї, в якій збірна Колумбія виступала на Чемпіонаті Світу в Італії в 1990 році.

Нова гостьова форма збірної Колумбії 2018 має синій колір з яскраво-помаранчевими додатковими деталями. З боку логотипу йдуть тонкі темно-сині лінії, що створюють ромбоподібний узор.

Панама. Нова домашня форма збірної Панами 2018 виконана на базі того ж шаблону, який буде використовуватися на формі "Ліверпуля" 18/19. Футболка має червоний колір з білою окантовкою вирізу коміра і білими смужками на плечах. Лицьова сторона покрита візерунком, який символізує Південноамериканську гарпію - національний символ Панами.

Гостьова форма збірної Панами 2018 виконана переважно в білому кольорі з синім візерунком на лицьовій стороні, синіми широкими смужками на плечах і рукавах і окантовкою коміра. Емблема "New Balance" і тонкі вставки на плечах виконані в червоному кольорі.

Сенегал. Нова домашня і гостьова форма збірної виконані на базових шаблонах до класичних для збірної кольорах зеленому і білому. Лицьову сторону обох комплектів покриває зображення лева - головного символу країни.

Марокко. Нова форма африканської збірної - це базовий шаблон Adidas Tabela 18 червоного кольору з білими манжетами та коміром.

Гостьова форма збірної Марокко 2018 виконана на базі іншого шаблону - Adidas Regista 18. Футболка білого кольору з червоними вставками на плечах і червоною смугою на грудях.

Туніс. Форма збірної Тунісу 2018 виконана в білому кольорі з червоним округлим коміром і червоними манжетами. З боків розташовані лінії утворені з точок червоного кольору з ефектом градієнту.

Гостьова форма збірної Тунісу 2018 має такий же дизайн, що і домашня форма, але виконана в зворотних кольорах.

Швейцарія. Банальна і проста форма європейської команди, адже має звичний червоний колір з V-подібним білим коміром. Футболку покриває топографічний візерунок, що символізує географічне багатство країни.

Гостьова форма Швейцарії 2018 виконана в білому кольорі з червоною вставкою під вирізом коміра.

Хорватія. Форма хорватської збірної має звичний дизайн в червоно-білу клітинку.

Гостьова форма збірної Хорватії виконана з таким же дизайном що і домашня. Різниця між комплектами тільки в кольорах - гостьовий виконаний в чорно-синій гамі з червоним номером.

Швеція. Форма збірної Швеції 2018 схожа на українську, адже має традиційний для себе жовтий колір в поєднанні з синіми смужками з боків і синім коміром. Форму перетинають діагональні лінії завдяки чому форма віддалено нагадує комплект 1988 року.

Гостьова форма збірної Швеції 2018 року виконано в яскравому синьому кольорі з жовтими вставками на плечах і жовтою окантовкою вирізу коміра.

Данія. Нова домашня форма збірної Данії виконана в червоному кольорі з білими шевронами на плечах. Комір окантований тонкими вставками синього і білого кольору. На лицьовій стороні можна помітити широкі лінії у вигляді хреста X.

Нова гостьова форма збірної Данії виконана в білому кольорі з хрестом на лицевій стороні, червоними шевронами на плеах і синім кантом на комірі і рукавах.

Австралія. Традиційні кольори та жорсткий мінімалізм: жовтий тон з темно-зеленими візерунками на рукавах і комірі.

Гостьова форма збірної Австралії 2018 виконана в темно-зелених тонах з яскраво-салатовими діагональними лініями.

Перу. Основна форма збірної Перу 2018 - білого кольору з широкою червоною діагональною смугою, всередині якої розташована емблема федерації. Смуга окантована золотими лініями.

Гостьова форма Перу, виконана в червоному кольорі з білою діагональною смугою.