ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії заявили про підтримку Криму з боку УЄФА

Президент Кримського футбольного союзу (КФС) Юрій Ветоха розповів про співпрацю між КФС і УЄФА

Depo.
24 червня 2018 14:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТАСС.

За словами президента, організація має повну підтримку УЄФА та має намір обговорити подальшу взаємодію в серпні.

"У нас 14 червня з колегами з УЄФА була робоча зустріч в Москві: ми відзвітували про проведення третього чемпіонату Криму, розповіли, як ми розвиваємося. Нам розповіли, в чому причина затримки зустрічі - вона була пов'язана з організацією Чемпіонату світу.

Оскільки Україна блокує будь-які ініціативи УЄФА по відношенню до Криму, ті домовленості, які були досягнуті, не змогли бути виконані з певних причин. Якщо така політика продовжиться, то ми домовилися, що наші зустрічі будуть проходити на Росії або на нейтральній території, наприклад, в Білорусі, Туреччині, Казахстані. УЄФА нам запропонував такий формат зустрічей, оскільки його працівники і члени виконкому можуть при відвідуванні Криму потрапити під санкції як громадяни країн Євросоюзу. Перед нами вибачалися, що саме з політичних причин вони не змогли до нас приїхати. З боку виконкому УЄФА є повна підтримка футбольного Криму, і ми домовилися, що після закінчення Чемпіонату світу ми зателефонуємо в серпні і обговоримо питання, як далі нам співпрацювати.

Нагадаємо, після входження Криму до складу Росії в 2014 році команди півострова змогли взяти участь у другому дивізіоні чемпіонату Росії. Однак в кінці року УЄФА заборонив кримським командам грати в турнірах під егідою РФС. Після цього УЄФА організував чемпіонат Криму на території півострова.

Читайте також: Хто бойкотує Путіна і його пропагандистський чемпіонат світу з футболу