Мілевський віддав дві гольові передачі в матчі з "Гомелем" (ВІДЕО)

Форвард "Динамо" Брест Артем Мілевський відзначився двома асистами в матчі 14-го туру чемпіонату Білорусі проти "Гомеля" (6:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sports.ru.

Спочатку з передачі 33-річного українця відзначився Фамейє на 29-й хвилині (на відео з 1.35), а на 63-й хвилині - Юзепчук (на відео з 4.08). Це його четвертий і п'ятий асист відповідно в останніх трьох матчах за "Динамо" Брест.

Всього в сезоні він забив 3 голи, віддав 7 гольових пасів і очолює таблицю найкращих асистентів чемпіонату Білорусі.

Мілевський вийшов в стартовому складі і був замінений на 79-й хвилині. За "Гомель" зіграли 3 українці - Дмитро Терещенко, Артем Філімонов та Олександр Батищев. Також повний матч за Брестське "Динамо" провів екс-воротар "Чорноморця" Олександр Гутор.

Після 14 турів "Динамо" Брест йде на 6-му місці (в повному обсязі матчі туру зіграні) і відстає від лідера БАТЕ на 13 очок.