Бразилія беззаперечний фаворит матчу 1/8 фіналу ЧС-2018 проти Мексики
Сьогодні у Самарі пройде матч 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018 з футболу між збірними Бразилії та Мексики
- Сектор
-
2 липня 2018 08:58
Про це повідомляє Depo.Сектор.
Бразилія та Мексика зіграють о 17:00 за київським часом.
Букмекер 1XBet вважає фаворитом гри збірну Бразилії, на перемогу якої можна поставити з коефіцієнтом 1.51 (тобто з кожної умовної гривні виграти 1.51 грн). На нічию ставки приймаються з коефіцієнтом 4.44, а на перемогу мексиканців - 8.00.
Таким чином, на думку букмекера, збірна Бразилії має великі шанси вийти до чвертьфіналу, а от у Мексики шанси значно менші.
Читайте також: Щоденник ЧС: Сенсаційний прохід Росії та "голодні" на секс росіянки
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:08Чемпіон України з футболу вдруге розгромив команду з Мальти у відборі Ліги чемпіонів
- 08:10Назвали ім'я наступного суперника для Усика: хто цей сміливець
- 23:22Турецький тренер знає, як перемагати своїх: донецький "Шахтар" неочікувано побив "Бешикташ" у його лігві у Стамбулі
- 22:42Українська футбольна команда уперше в історії програла клубу з Андорри в єврокубках: "відзначилося" житомирське "Полісся"
- 12:48Футбольний клуб із Закарпаття, який раніше грав в УПЛ, припиняє існування
- 15:3117-річна Таїсія Онофрійчук виграла Кубок світу з гімнастики
- 12:27Чоловіча збірна України з волейболу не пробилася до вісімки кращих у Лізі націй
- 11:44 Усик переміг Дюбуа ударом з людським іменем ФОТО Відео
- 13:54Українські футбольні клуби дізналися своїх суперників у кваліфікації єврокубків
- 12:12Українська чоловіча волейбольна збірна у Лізі націй в рівній боротьбі поступилася чемпіонам світу – італійцям Відео
- 17:55Українські волейболісти у матчі з карколомним перебігом перемогли збірну Нідерландів
- 13:02Чоловіча збірна України з волейболу відкриває третій ігровий тиждень Ліги націй: де й коли дивитися трансляції
- 16:16Бій Усик-Дюбуа: рекордні гонорари і майже 100 тисяч проданих квитків
- 22:30Офіційно: Український гімнаст Ілля Ковтун виступатиме під прапором Хорватії
- 15:23Як на тренуванні: "Шахтар" стартував у новій єврокубковій кампанії з розгрому суперника з Фінляндії
- 16:38Grok порадив Луніну вчити українську після репліки футболіста російською
- 16:02Майора російської армії випускають на фехтувальну доріжку: Світова федерація фехтування дозволила участь росіян і білорусів у чемпіонаті світу
- 13:32Відомо, коли почнеться новий футбольний чемпіонат України
- 18:24Упевнена Світоліна і сенсації з протилежними знаками від інших українок: триває Вімблдон-2025