"Шахтар" розгромно поступився "Манчестер Сіті" у Харкові (Як це було)

У першому матчі групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" на харківському стадіоні "Металіст" приймав грізний "Манчестер Сіті"

"Шахтар" розгромно поступився "Манчестер…

Depo.Сектор стежив за усіма найцікавішими подіями, що відбувалися навколо цього резонасного поєдинку.

23:53 - Звучить фінальний свисток. "Шахтар" поступається у стартовому матчі з "Ман Сіті" з рахунком 0:3.

23:33 - Доводить до розгромного рахунок в матчі "Ман Сіті". Цього разу провалом у захисті скористався Габріел Жезус, реалізувавши вихід один в один з П'ятовим.

Шахтар, Манчестер Сіті, ОСК Металіст, Футбол, Ліга чемпіонів

23:04 - Розпочався другий тайм поєдинку. Основне завдання "гірників" на другий тайм - не зганьбитись в очах рідних вболівальників.

22:50 - З'явилась статистика першого тайму матчу "Шахтар" - "Манчестер Сіті". Цифри не на користь української команди:

22:48 - Завершився перший тайм матчу. "Гірники" поки що поступаються гостям з Манчестера з різницею у два м'ячі.

22:38 - Другий м'яч влітає у сітку воріт Андрія П'ятова. Чудову комбінацію розіграли "містяни" в штрафному майданчику "гірників" і завершив епізод Ілкай Гюндоган.

22:36 - Марнує хорошу нагоду донецький клуб. Не реалізував вихід один в один з голкіпером нападник "Шахтаря" Жуніор Мораес, якому видав чудовий пас Тайсон.

22:25 - Рахунок в поєдинку відкрито. "Містяни" відкрили рахунок зусиллями Ріяда Мареза на 25-ій хвилині матчу.

22:18 - Вболівальники "Шахтаря" організували ефектний перформанс на матчі Ліги чемпіонів. Виглядає красиво:

Допис, поширений A. girl (@_alisa_online)

22:13 - Вдалось "гірникам" притиснути гостей до власних воріт, а Марлос дальнім ударом завершив небезпечну атаку донеччан.

22:06 - Поєдинок розпочався з швидкісних атак обох команд. Не цураються команди йти на чужу частину поля суперника.

22:00 - Матч стартував! Тримаємо кулаки за українську команду в стартовому поєдинку Ліги чемпіонів.

21:55 - Ось так виглядає ажіотаж на харківській арені за декілька хвилин до старту поєдинку:

21:48 - На ОСК "Металіст" знайшовся прихильник "Динамо". Хоча, він вболіватиме у цей вечір за "гірників":

21:35 - Вболівальники продовжують підходити на стадіон у Харкові. Важливо, щоб усі зайшли до старту поєдинку:

21:27 - Гравці англійського клубу на перший погляд спокійні і впевнені у собі:

21:11 - Зірки "Манчестер Сіті" також прибули на домашню арену "Шахтаря":

21:03 - Гравці "Шахтаря" вже на ОСК "Металіст":

20:56 - Наставники назвали склади команд на матч Ліги чемпіонів.

Склад "Шахтаря":

Склад "Манчестер Сіті":

20:48 - Хосепа Гвардіолу "впіймали" на ОСК "Металіст". Ефектне фото на пам'ять для чарівної вболівальниці:

Yes, I did it again! 😜✌️

Допис, поширений Kate (@kate__evv)

20:43 - "Чаша" харківського стадіону поки майже порожня. Вболівальники викладають фото арени, на якій пройде матч Ліги чемпіонів:

⚽️⚽️⚽️

Допис, поширений Ярослава (@murza_morfin)

20:34 - Роздягальня "гірників" до матчу з "містянами" повністю готова:

20:18 - Сьогодні вперше на матчі "Шахтаря" в Лізі чемпіонів буде використана система VAR.

20:07 - Відома ведуча Олександра Лобода також буде присутня на матчі "гірників". Принаймні, вболівальник донецького клубу "впіймав" красуню біля ОСК "Металіст":

З Сашею 😜

Допис, поширений Evgeniy Romakhin (@eromahin)

19:45 - Тим часом епопея триває… Капітан "Шахтаря" Тайсон хоче піти із клубу у зимове трансферне вікно

19:02 - На стадіоні "Металіст" все готове до матчу.

18:09 - Вболівальники вже хизуються в соцмережах квитками.

To victory!!!

Допис, поширений Roma Lipskyi (@romalips15)

16:30 – Перед матчем футболісти "Шахтаря" прогулялися Харковом і зустрілися з місцевими вболівальниками, шанувальники футболу тепло поспілкувалися з футболістами та тренерами, пообіцявши підтримати їх сьогодні ввечері.

Напередодні матчу представники донецького клубу організували теплий прийом на честь гостей – гостям подарували національні вишиванки й українські паспорти, як жартівливий жест щодо частих відвідин манчестерцями України.

Минулий вояж до Харкова "Манчестер Сіті" завершився перемогою англійського клубу з рахунком 0:3. Та гра відбувалася у жовтні минулого року.