Щасливий гравець в тоталізатор помилково поставив на "Рому" і виграв 42 тис. євро (ФОТО)

Сенсаційний підсумок чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів "Рома" - "Барселона" (3:0) приніс несподіваний виграш одному з гравців в футбольний тоталізатор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на footboom.com.

Напередодні поєдинку в Римі, невідомий поставив 1 000 доларів (близько 800 євро) на перемогу "Роми" в матчі-відповіді Ліги чемпіонів, яка проходила 10 квітня в столиці Італії.

В цей же вечір цей гравець в тоталізатор терміново спробував внести зміни в своїй ставці, мотивуючи своє бажання тим, що помилково поставив на перемогу "Роми", проте зробити це було вже пізно.

У підсумку, римська команда, як відомо, здобула впевнену вікторію з рахунком 3:0 і вийшла в півфінал Ліги чемпіонів, залишивши за бортом "Барселону", а невідомий любитель тоталізатора виграв 52 624 долара (близько 42 тисяч євро). Джерело жартівливо резюмує: в той момент, коли сумний Мессі повернувся в роздягальню, невідомий щасливчик вимовив: "Спасибі, "Рома"!