Найяскравіші емоції з драматичного матчу "Ліону" та "Вольфсбурга" в жіночому фіналі Ліги чемпіонів

В четвер, 24 травня, на стадіоні "Динамо" ім. Лобановського" завершився фінал жіночої Ліги чемпіонів між французьким "Ліоном" та німецьким "Вольфсбургом" (1:4)

Найяскравіші емоції з драматичного матчу…

Як повідомляло Depo.Сектор, француженки здобули вольову перемогу.

Обидва тайми пройшли у рівній боротьбі і команди не створили мінімум гольових моментів.

Одразу на третій хвилині овертайму Хардер після дальнього удару та за допомогою рикошету несподівано відкрила рахунок.

Проте через три хвилини Попп з "Вольфсбурга" отримала другу жовту картку. І після цього "Ліон" вже було не зупинити. Впродовж 5 хвлин вони забили тричі у ворота німкень. Перемогу французькій команді принесли влучні удари Анрі, Ле Сомме, Хегерберг та Абілі.

Ліон у підсумку виграє жіночу Лігу чемпіонів у фіналі в Києві та стає першою командою, яка робить це тричі поспіль.