Ліга чемпіонів: Результати другого раунду кваліфікації (ФОТО)

Вчора було зіграно сім поєдинків другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів

Про це повідомляє Depo.Сектор.

"Астана", в якій головним тренером працює українець Роман Григорчук, здобула домашню перемогу над "Мідтьюлландом" у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Ласло Кляйнхайслер відкрив рахунок на 31-й хвилині, але датчани зрівняли зусиллями Густава Вікхейма на 51-й хвилині.

Кляйнхайслер на 4-й доданій хвилині забив переможний м'яч.

Відзначимо, що український форвард "Мідтьюлландом" Артем Довбик в заявку не потрапив. Датчанин з українським корінням Ерік Святченко провів на полі весь матч.

У складі "Астани"в запасі провів зустріч екс-українець Сергій Малий.

ПАОК, в складі якого виступають Євген Хачеріді та Євген Шахов, обіграв "Базель" - 2:1.

Шахов вийшов на заміну на другій компенсованій хвилині. Хачеріді весь матч провів у запасі.

"Шериф", який очолює екс-гравець "Динамо" Горан Сабліч, поступився в гостях "Шкендії-79" - 0:1.