Для зустрічі фанатів з аеропорту в Києві виділять 220 додаткових автобусів
Київ виділив 220 додаткових автобусів туристичних операторів на час проведення Ліги чемпіонів УЄФА для зустрічі вболівальників з аеропорту "Бориспіль"
- Сектор
-
23 травня 2018 15:12
Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на 112.ua.
У дні прильоту і відльоту чартерних рейсів з уболівальниками фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в міжнародному аеропорту "Бориспіль" буде додатково задіяно 220 автобусів туристичних операторів і автобусів, виділених Києвом, а також 150 нових автобусів-шатлів для вболівальників, які будуть курсувати між аеропортом та фан-зонами.
Також від метро "Бориспільська" до аеропорту додатково курсуватимуть 5 оборотних шатлів.
Планується, що цими днями в аеропорту буде працювати близько 200 автомобілів таксі. Зазвичай, за словами Дихне, працює не більше 140 одиниць.
У зв'язку з цим злітну смугу № 2 закриють, її буде відведено під стоянку автомобілів та шатлів.
Читайте також: Всі фан-зони Києва перед фіналом ЛЧ: Де дивитися футбол і танцювати
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:13У фіналі футбольного Кубка інтрига: У Житомирі відбудеться класична українська битва "Динамо" і "Шахтаря"
- 16:00Відома дата початку нового футбольного сезону в Україні : знову без Суперкубка ВІДЕО МОМЕНТІВ 25 ТУРУ УПЛ Відео
- 14:01Опублікований рейтинг доходів спортсменів за 2024 рік: хто заробив найбільше серед мільярдерів
- 16:06Світоліна уперше за два роки виграла тенісний турнір
- 15:59Призерка Олімпіади дзюдоїстка Білодід дебютувала у футболі
- 16:38"Шахтар" переміг "Кривбас" у матчі, який почався ще у вересні 2024 року
- 12:25Збірна України з футзалу виграла всі матчі відбору на Євро-2026
- 14:55Стала відома дата наступного поєдинку Усика
- 17:11Жіноча тенісна збірна України уперше вийшла у фінал найбільш престижного командного турніру світу
- 16:44Нападника збірної України визнали найкращим футболістом місяця в італійській Серії A
- 14:50Черговий тур Української Прем’єр-ліги: лідери упевнено перемагають ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ Відео
- 16:45 Андрій Шевченко переконаний: у його невходженні до керівництва УЄФА винна "політика"
- 20:15УЄФА на конгресі вшанувала пам'ять представників російського футболу, які стали "хорошими русскімі"
- 18:45 Андрій Шевченко програв у голосуванні за членство у керівній структурі УЄФА
- 16:46З ким зіграють "Динамо" і "Шахтар" у півфіналах Кубка України з футболу
- 20:40Визначилися всі учасники півфіналу Кубка України з футболу ФОТО
- 14:29На фронті загинув колишній воротар ФК "Львів"
- 08:15Головна "зірка" українського чоловічого волейболу завершив кар’єру у збірній
- 15:30Знов невинні: суд Швейцарії удруге виправдав колишніх президентів ФІФА і УЄФА