"Динамо" залишилося без єврокубків навесні. Як це було (ХРОНІКА, ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні київське "Динамо" зіграло матч 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів проти "Наполі"

"Динамо" залишилося без єврокубків навес…

Ви могли разом з Depo.Сектор стежити за найцікавішими подіями навколо матчу "Динамо" в Неаполі.

23:37 - Все, без голів в нас сьогодні. І без "Динамо" в єврокубків після зими.

23:19 - Поліція Неаполя "пов'язала" 110 фанів "Динамо"

У нас ексклюзивна інформація з Неаполя. Не надто приємна, якщо чесно...

22:49 - Другий тайм розпочався. Без змін у складах.

22:30 - Після першого тайму в нас 0:0. І це перший випадок в поточному розіграші ЛЧ, коли "Динамо" не пропустило за перші 45 (+додані арбітром) хвилин. Хоч якийсь позитив.

21:45 - Матч розпочався! А от і свіже фото стадіону в Неаполі.

"Динамо" за крок від вильоту з Ліги чемпіонів (ХРОНІКА, ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

21:25 - Стартовий склад "Динамо": Рудько, Морозюк, Ярмоленко, Циганков, Сидорчук, Рибалка, Гармаш, Віда, Макаренко, Хачеріді, Бесєдін

Запасні: Шовковський, Антунеш, Мораес, Гонсалес, Корзун, Буяльський, Оріховський

20:43 - Стартовий склад "Наполі": Рейна, Хісай, Альбіоль, Кулібалі, Гулам, Зелінскі, Діавара, Гамшик, Кальєхон, Мертенс, Інсіньє

20:05 - Так виглядав стадіон в Неаполі за дві години до матчу.

19:34 - Гравці "Динамо" Денис Гармаш, Микита Корзун і Домагой Віда пропустять матч останнього туру групового етапу Ліги чемпіонів проти "Бешикташа", якщо в сьогоднішньому матчі з "Наполі" отримають "гірчичник" від арбітра.

Нагадаємо, що сьогоднішній матч в Неаполі обслуговуватиме рефері з Румунії Овідіу Хацеган.

19:13 - Жданов: Напад на вболівальників "Динамо" в Неаполі міг бути провокацією

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов прокоментував сьогоднішній інцидент в Неаполі перед матчем "Наполі" - "Динамо"

18:33 - Наразі турнірна таблиця групи В, де виступає "Динамо", виглядає таким чином:

"Динамо" за крок до вильоту з Ліги чемпіонів (ХРОНІКА, ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

Додамо, що "динамівці" можуть вилетіти з Ліги чемпіонів ще до початку свого матчу, якщо "Бенфіка" не переможе "Бешикташ" у поєдинку, що розпочнеться о 19:45 за київським часом.

18:05 - А тим часом молоді "динамівці" вже провели свій матч в Неаполі. І що найприємніше - виграли. За цим посиланням є відео чудових голів киян.

18:03 - Нажаль, у Неаполі не обійшлося без неприємних інцидентів перед грою. Двоє фанатів "Динамо" отримали ножові поранення. Подробиці - тут.

17:11 - "Динамівці" прогулялися Неаполем перед грою.

16:25 - Як "Динамо" може довіритися молоді в Італії

Наш текст про кадровий вибір Сергія Реброва в сьогоднішньому матчі.