Чому за Україну після Німеччини трохи страшно

Занадто багато сил віддали за матч з чемпіонами світу. Чи варто було?

Чому за Україну після Німеччини трохи ст…

Матч України з Німеччиною сміливо можна назвати наразі кращим на цьому Євро-2016. Було приємно дивитися на агресивний початок гри і чудовий удар від Коноплянки, а також класну кінцівку першого тайму - задумка тренерів, бо німці завжди сідають в кінці першої половини, коли Боатенг виносив м'яч з лінії воріт. Матч програли 0:2. Програли гідно і красиво. Але зараз кидається в очі один момент.

Україна в першому таймі та в другій половині - дві різні команди. Занадто багато сил пішло на штурм у кінцівці першої 45-и хвилинки і збірна фізично підсіла в другому таймі. Було багато вільних зон, Хачеріді, Сидорчук, Степаненко, Ракицький - не встигали за швидкими перепасовками німців низом. Можливо, тренерський штаб сказав економити сили перед Північною Ірландією і Польщею? А може сили банально закінчилися. Бо як пояснити підсилення гри Селезньовим, Зінченком, сплески активності від Коноплянки і Ярмоленка. Складається враження, що фізично збірної не вистачило, було віддано багато сил.

Самі посудіть - 115 км. набігала наша команда. Німці - 113. От тільки в чемпіонів світу є рівноцінні два склади. А в нас - ні.

Лише 3 дні є на відновлення перд матчем з Північною Ірландією, 16-го червня. Цей матч є ключовим, бо перемога і 3 очки можуть подарувати вихід у плей-офф за новою системою цього Євро (4-кращі треті команди з 6-груп виходять далі). Достатньо цього часу чи ні? Відразу пригадую матч із Францією у плей-офф ЧС-2014. Вдома - 2:0 і 0:3 на виїзді. Тоді також було три дні. Фізично збірна не витягла.

Буде дуже сумно, якщо в наступних матчах з Північною Ірландією збірна не побіжить. Тоді матч з Німеччиною швидко забудеться. Сподіваємося, що цього не буде, але трохи страшно.