Стала відома вага Ломаченка в день бою з Рігондо
Український боксер Василь Ломаченко (9-1, 7 КО) і його суперник Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 КО) в день бою пройшли додаткове зважування
- Сектор
-
9 грудня 2017 19:37
Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на SportArena.
Напередодні боксерам на основному зважуванні потрібно було вкластися в ліміт другої напівлегкої ваги (до 58,967 кг). Ломаченко в п'ятницю на вагах показав 58,51 кг, а Рігондо - 58,24 кг.
Згідно з домовленістю між командами двох боксерів, в день бою Ломаченко і Рігондо знову встали на ваги. Обидва боксери не перевищили ліміт в 138 фунтів (62,59 кг). Українець за добу став важчим - 62,14 кг, а кубинець практично нічого не набрав (58,967 кг).
Раніше віце-президент промоутерської компанії "Top Rank" Карл Моретті повідомив, що в разі перевищення вагового ліміту в день бою порушнику довелося б заплатити штраф (більше $10 тис.).
Нагадаємо, що бій між Ломаченком та Рігондо відбудеться в Нью-Йорку, завтра, 10 грудня. Орієнтовний початок - не раніше 6:00 за київським часом.
Читайте також: Як Ломаченко готується відлупцювати Рігондо в фото і відео
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:15Футболіст Мудрик може отримати дискваліфікацію на чотири роки через вживання допінгу: футбольна асоціація Англії висунула звинувачення
- 11:15Молодіжна збірна України з футболу покидає Євро-2025
- 18:36Українські клуби в новому футбольному євросезоні: хто з ким гратиме
- 19:27Луганська "Зоря" змінила головного тренера
- 18:08Збірна України з футболу здобула першу перемогу на молодіжному Євро-2025
- 16:12Українські волейболісти яскраво провели перший у своїй історії тиждень у Лізі націй
- 13:58Сьогодні граємо з Кубою: Українська волейбольна збірна успішно дебютувала в Лізі націй Відео
- 16:10Збірна України з футболу посіла друге місце на турнірі в Канаді ФОТО
- 17:12Юна київська гімнастка здобула перше для України за три десятиліття "золото" європейського чемпіонату в особистому багатоборстві
- 15:42Славетна українська тенісистка номінована на престижну міжнародну премію: де за неї можна проголосувати
- 16:04Змінив районне містечко на обласний центр: Руслан Ротань став головним тренером житомирського "Полісся"
- 16:19Україна бойкотуватиме світовий чемпіонат із дзюдо: відома причина
- 20:01Свого нового головного тренера "Шахтар" знайшов у Туреччині
- 19:17Україна здобула четверте "золото" на Євро-2025 зі стрибків у воду ФОТО
- 16:16Хто по тридцяте "золото", хто "на виліт": завершився чемпіонат України з футболу сезону-2024/25
- 17:01Сьогодні визначиться переможець Ліги Європи-2025: Де і коли відбудуться фінальні ігри європейських футбольних клубних турнірів
- 22:23 "Динамо" Київ усімнадцяте стало чемпіоном України з футболу
- 17:49Ярослава Магучіх стрибнула вище за всіх на "золотому" етапі Континентального туру в Токіо Відео
- 14:53Сьогодні може визначитися чемпіон України з футболу ФОТО