Росіянин, який відібрав пояс в Усика, завершив професійну кар'єру

Володар пояса WBA (Super) у ваговій категорії до 90,71 росіянин Денис Лебедєв оголосив в своєму Instagram про закінчення кар'єри

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на sport-express.ru.

"Прийшов час розлучатися з великим спортом. Як справжній чоловік, чоловік і батько я зобов'язаний сконцентруватися на своїй великій родині і постаратися якомога більше приділити увагу своїм найріднішим людям. Але життя не стоїть на місці, і разом з вами ми будемо робити великі і малі добрі справи для своєї країни, для нашої молоді. Адже це теж моя сім'я і у нас все вийде! З великою любов'ю до вас Денис Лебедєв! - написав боксер.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пришло время расставаться с большим спортом. Как настоящий мужчина, муж и отец я обязан сконцентрироваться на своей большой семье и постараться как можно больше уделить внимание своим самым родным людям. Но жизнь не стоит на месте и вместе с вами мы будем делать большие и малые добрые дела для своей страны, для нашей молодёжи. Ведь это тоже моя семья И у нас все получиться! С большой любовью к вам Денис Лебедев!

Допис, поширений Денис Лебедев (@denislebedev_official)

На рахунку 39-річного Лебедєва 32 перемоги і дві поразки. Останню перемогу боксер здобув над американцем Майком Вілсоном в листопаді минулого року.

Нагадаємо, один з поясів чемпіона світу українця Усика віддали росіянину Лєбєдєву.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор