Федерація боксу Казахстану під загрозою виключення AIBA

Робоча група комісії з дотримання норм Міжнародної асоціації боксу (AIBA) провела засідання в Бангкоку під час чемпіонату Азії з боксу, щоб визначити, чи слід направляти скарги, подані Виконавчим комітетом AIBA і Азіатської конфедерації боксу (ASBC), в дисциплінарну комісію AIBA

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sport-express.ru.

Комітет розглянув скаргу, подану Виконавчим комітетом ASBC, щодо передбачуваної нездатності колишнього президента ASBC Серіка Конакбаєва передати архівні та фінансові документи Конфедерації новому керівництву ASBC. Комісія рекомендувала виконкому AIBA представити короткий звіт про відповідність вимогам дисциплінарної комісії AIBA для вжиття заходів.

Комісія також розглянула докази, представлені Виконавчим комітетом AIBA, щодо Бекжана Бектенова, нібито намагався змусити Національні федерації створити нову організацію для управління олімпійськими кваліфікаційними турнірами. Комісія рекомендувала виконкому AIBA передати цю справу в дисциплінарну комісію разом з рекомендацією тимчасово відсторонити Бектенова з посади члена AIBA через його постійних спроб зустрітися з національними федераціями і порушення дисциплінарного кодексу.

 

Читайте також: Боксер Головкін провів дуель поглядів з майбутнім суперником

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор