Чому боксеру Усику варто обов'язково побити росіянина Повєткіна

Промовтер суперважковаговика Олександра Повєткіна Андрій Рябінський підтвердив, що його підопічний  може стати наступним суперником абсолютного чемпіона світу у важкій вазі Олександра Усика

В Україні це і так знали – без учорашніх заяв російського боксерського промовтера. В українському боксерському закуліссі стверджували, що варто би підшукати Сашку Усику у суперважкій вазі якогось нормального та впізнаваного "мішка", який би і на слуху перебував і якого би можна було "винести" без зайвих проблем і труднощів.

Таким варіантом якраз і є росіянин Олександр Повєткін, чиї найкращі часи явно позаду. Але так званий "рускій вітязь" продовжує перебувати в орбітах громадської уваги, тож його ще й досі – наче за інерцією – вважають сильним боксером. Хоча, будьмо відвертими, останні бої того, з дозволу сказати, "вітязя" аж ніяк не переконують.

"Поки що можу сказати, що такий бій можливий, але не можна стверджувати, що все вирішено. Це проект, думаємо зараз над організацією такого поєдинку. Є декілька варіантів, в тому числі і поєдинок проти Усика", – обережно висловився промовтер Рябінський. Але обізнані люди знають: раз уже той Рябінський таке "ляпнув" – то це означає, що все йде саме до цього українсько-російського бою.

До того ж іще раніше промовтер українця Олександра Усика Едді Гірн повідомив, що бій Усика з Повєткіним попередньо запланований на 18-те травня в Чикаго.

Але на Росії наче розгадали "підступні" наміри українців і вже розпочали, вибачте, "сцяти компотом".

З іншого боку, так званих "рафінованих патріотів" не влаштує, що роль "кривдника москалів" мав би виконати саме Олександр Усик. Він, на їхню думку, трохи не тієї "орієнтації": обіцяє захищати та захищає московських попів, про дружбу з Росією щось там мекає…

Проте не забуваймо, що він усього лиш боксер (хай із тієї когорти – досить інтелектуальний) – народився у Сімферополі, вчився футболу у "Таврії", потім, перейшовши у бокс, раптом розпочав уболівати за "Динамо", а згодом і Львів на нього певний слід наклав – адже навчався він (як саме – це вже інше запитання) у львівському "інфізі".

Зараз він у політиці здатний підтримати явно проросійських персонажів. Хоча ще надто гучних заяв щодо цього від боксера не прозвучало, однак такий варіант цілком імовірний. Словом, у хлопця в голові така "каша з тарганами", що нормальній людині й уявити неможливо…

Хай там як, але Олександр Усик є одним із найсильніших (якщо не найсильнішим) українським боксером сучасності. Тож чому би йому знову не побити росіянина? Гассієва у резонансному бою він уже побив, а раніше Кличко-молодший того ж Повєткіна теж "зрівняв із помостом"…

… Як співається у відомій і, головне, правильній пісні "… москалів ми били, будем бити знов…". Не так важливо, що робитиме це потенційний колаборант Сашка Усік – головне, що він при цьому представлятиме Україну та виступатиме під синьо-жовтим прапором. Інше забудеться… Та й не такий, мабуть, він уже й колаборант…))

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор