Чому бій Усика з супертяжем Белью - ідеальне рішення для українця

Український боксер Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі, перемігши на Росії Мурата Гассієва у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії

Швидше за все, Олександр Усик вже наступний бій проведе у новому дивізіоні, адже у першій важкій вазі українець вже все довів, зібравши усі пояси. Боксер з Великої Британії вже давно кинув виклик переможцю Суперсерії і неодноразово заявляв, що Олександр усик є фаворитом в цьому протистоянні. За іронією долі український боксер переміг у фіналі WBSS і також не проти провести цей бій, перейшовши на щабель вище у ваговій категорії.

Тож чому чемпіон світу по версії WBC Тоні Белью є ідеальним кандидатом для Усика, щоб спробувати себе у супертяжах.

По-перше, британець "почесний" чемпіон світу, тому це зайва можливість за один бій показати свої серйозні наміри вже у новій ваговій категорії.

По-друге, Тоні Белью 35 років і такий солідний вік зрівняє шанси Олексанра, адже попередній боксер з Росії Мурат Гассієв (24 роки) від самого початку мав значну перевагу перед боєм з Усиком. Але ця перевага зневілювалась класом боксерів.

По-третє, британець перейшов у нову категорію лише у березні 2017 року, провівши два бої з відомим боксером Девідом Хеєм, якого свого часу побив Володимир Кличко. Вага зафіксувала показник у 95,4 кг в останньому поєдинку з Хеєм, що не виглядає критичною прірвою в порівнянні з вагою Усика (89,3 кг перед боєм з Гассієвим). Очевидно, що в бою з росіянином Олександр відверто "підсушився", роблячи акцент на швидкість.

Перевага Олександра спостерігається і в розмасі рук 188 на 198 см, що виглядає дуже переконливо, а зріст боксерів практично однаковий.

По-четверте, стиль ведення бою Белью схожий на "гассієвський", що виявився дуже зручним для українського боксера. Сильний удар та невисока рухливість - це все те, що потрібно Усику, щоб декласувати суперника. Так, вага та сила удару будуть відчутніші у важкому дивізіоні, але фінал Суперсерії показав, що швидкі ноги та неймовірна техніка б'ють вагу та силу удару.

Зараз Усику потрібно відпочити і обдумати важливий крок у своїй кар'єрі, адже все для успіху в новому дивізіоні у нього є. І, можливо, найзаповітніша мрія про бій з Ентоні Джошуа вже не така й нездійсненна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор