Боксер Усик розповів про дружбу з росіянами: Наші царі щось не поділили

Колишній абсолютний чемпіон світу Олександр Усик (17-0, 13 КО) розповів про те, як війна на Донбасі і анексія Криму вплинула на його ставлення до Росії

Про це повідомляє Depo.Cектор з посиланням на "ЕХО Київ". 

Усик не вважає росіян ворогами.

- Змінило ваше ставлення до Російської Федерації все те, що сталося за останні шість років? Як ви пережили цькування, пов'язане з тим, що ви, насправді, не втратили дружнього ставлення до наших сусідів?

- У мене дуже багато знайомих, друзів є там. Я з ними продовжую спілкуватися. Вони не винні в тому, що сталося. У тому, що наші царі, які на верху, чогось не поділили. Або ще щось. Президенти між собою кожен день розмовляють, спілкуються, а ми один одного хаєм, обзиваєм. Слухайте, я стільки за цей час почув про те, що я "сепар", "ватник", "малорос". Стільки назв, що, мені здається, можна навіть пісню про це придумати. Але людям не подобається те, що я не відповідаю їхнім очікуванням. А ви не сподівайтеся на людей, сподівайтеся на Бога.

Пройде якась велика кількість часу, а, дай Бог, щоб пройшло мало і ми будемо про це згадувати і говорити: "Як ми могли допустити, що таке взагалі сталося?". А таке буде. Насправді, якщо ми чекаємо якоїсь допомоги ззовні, то це дуже погано. Ми повинні всередині себе самі собі допомогти, не заганяти один одного.

Кажуть люди, щоб я їхав кудись там жити. Я нікуди не поїду. Ось моя країна, я тут живу. Якби хотів це зробити, то зробив би це давно. І пропозицій було чимало. Не тільки від Росії і ще від ряду країн. Якби я захотів поїхати в іншу країну, то жив би собі приспівуючи, вчилися б дітки і навіть не думав би про це. Але я інша людина. У мене в паспорті написано "українець", - сказав Усик.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"