Боксер Усик про бій з Гассієвим: Миле діло звинуватити "хохла" в "безпредєлі"

Чемпіон світу в першій важкій вазі за версіями WBO і WBC Олександр Усик (14-0, 11 КО) заявив, що готовий провести бій з Муратом Гассієвим, де призначить компанія-організатор WBSS

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Матч ТВ.

"Мені як боксеру без різниці, де боксувати. Я чекаю команди, куди мені їхати. З точки зору спортивної етики було б справедливо провести бій на нейтральній території.

Нехай Comosa призначить місце, а я з командою готовий їхати туди, куди скажуть, тому що ми тренуємося, ми готуємося на 21 липня, і я не хочу, щоб ця робота пропала даром.

Мені потрібні чемпіонські пояси WBA і IBF, мені потрібен Кубок Мохаммеда Алі, а значить, мені потрібен бій з Муратом, тому що ні у кого, крім нього, немає поясів, яких не вистачає для моєї колекції, і тільки в бою з ним я можу завоювати Кубок.

Загалом, йдуть переговори, але сьогодні до мене дійшла якась дивна інформація: ось, мовляв, ти боїшся чогось. Всі вже готові підписати всі документи, але ти і твоя компанія зі страху цього робити не хочете. Ну звичайно. Наймиліша справа - звинуватити "хохла" в "безпредєлі", - сказав Усик.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор