Зірковий біатлоніст суттєво змінив свою гвинтівку

Норвезький біатлоніст Йоханнес Бьо вніс зміни в свою гвинтівку

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на NRK.

Спортсмен вважає, що це допоможе йому точніше стріляти з положення стоячи. Він вирішив піти на ці зміни після невдалої стрільби в мас-старті на чемпіонаті світу-2019 в Естерсунді. Тоді Йоханнес промахнувся п'ять разів на четвертому рубежі.

"Добре, що я наважуюся на такі зміни навіть після успішного сезону. Я хочу ставати тільки сильнішим. Цікаво, до яких результатів призведуть ці зміни.

Але не знаю, чи сподобаються вони мені в подальшому. Я підняв приціл на два сантиметри. Однак лінія прицілювання залишилася на колишньому рівні, тому що положення гвинтівки тепер на два сантиметри нижче. Вона зручніше прилягає до тіла, я відчуваю себе більш розслабленим.

Ми постійно бачимо, що якщо ти змінюєш одну річ, то при цьому щось руйнуєш. Зрештою, потрібно прийняти те, що зробити ідеальним все неможливо, доводиться вибирати. Як правило, важливіше точно стріляти на стійці", - розповів Бьо.

"Він вважає, що відчуття на стійці хороші, але на лежці це сильно заважає. Так що доведеться над цим попрацювати", - зазначив тренер зі стрільби Зігфрід Мазе.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор