Як "соколине око" Віти Семеренко принесло медаль Україні в Обергофі

Завершилась чергова гонка етапу Кубка світу в Обергофі, в якій українка Віта Семеренко посіла третю сходинку

Як "соколине око" Віти Семеренко принесл…

На Depo.Сектор основні причини тріумфу української біатлоністки в пасьюті Обергофа.

Після провальної спринтерської гонки в Обергофі, напевно, ніхто вже не розраховував на успіх жіночої збірної в пасьюті, адже найкращі наші біатлоністки посіли місця у третьому десятку. Відстань Віти Семеренко до лідера гонки Анастасії Кузьміної складала аж 1:38, що є просто прірвою в біатлоні.

У спринтерській гонці, яка відбулась 4-го січня, вперше з початку грудня не фігурували в списку героїнь гонки українки - жодна з наших дівчат не зуміла фінішувати в десятці найкращих. Лише зараз стало зрозуміло, що попередня гонка була черговим тренуванням, в якій наш тренерський штаб не хотів ризикувати здоров'ям біатлоністок. Таким чином, в спринті не взяла участь Валентина Семеренко, яка відчула слабкість перед гонкою.

Як результат, усі українські біатлоністки покращили свої результати в гонці переслідуванні, а Віта Семеренко зробила неможливе - взяла "бронзу" в Обергофі. Чітка стрільба, яка принесла результат 20 з 20 точних пострілів - стала запорукою успіху в сьогоднішній гонці. Лише чотири спортсменки зуміли показати такий результат: Доротея Вірер з Італії, Вероніка Новаковська з Польщі та Ольга Полтораніна з Казахстану.

Варто відзначити і прорив Юлії Джими: в черговий раз вона показала результат в топ-10 за швидкістю, а, допустивши лише одну помилку на першому рубежі, зуміла "взлетіти" на 13-ту фінішну позицію.

Потрібно також відзначити хороший хід Віти: по чистому часу пасьюту у Віти Семеренко - найкращий результат, у Юлії Джими - третій. За спиною українки залишилась така швидкісна суперниця, як Кайса Мякяряйнен. Семеренко "привезла" спортсменці з Фінляндії більше 13-ти секунд, що виглядає фантастичним результатом на фоні попередньої спринтерської гонки.

Прорив Віти Семеренко на подіум виявився не єдиним для неї в гонці. Завдяки заробленим сьогодні очками, вона піднялася на шосте місце в тоталі. Увійшла в десятку найсильніших і Юлія Джима, витіснивши звідти Валю Семеренко, яка пропускає старти в Обергофі.

Після "бронзи" у французькому Ансі сьогоднішня медаль вже не виглядає несподіванкою, а більше схожа на закономірність, яка веде нашу збірну до майбутніх нагород в корейському Пхьончхані.