Українська біатлоністка Джима потрапила в топ-6 у гонці переслідування в Чехії

Норвежка Тіріл Екхоф виграла гонку переслідування на етапі Кубка світу в Нове Мєсто (Чехія)

Українська біатлоністка Джима потрапила…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Спортсменка подолала дистанцію за 27 хвилин і 28 секунд, допустивши 3 промахи на чотирьох вогневих рубежах.

Друге місце – у німкені Деніз Херман (+24 секунди), третьою стала норвежка Марта Ольсбу Ройселанд.

Українка Юлія Джима втратила 3 ​​позиції і фінішувала на 6-му місці, таким чином потрапивши у квіткову церемонію. Наша біатлоністка більш-менш пристойно провела етап, однак за її бігом відчувалося, що спортсменка є трохи втомленою.

Дарія Блашко фінішувала на тій же 16-ій позиції, що й у спринті. Анастасія Меркушина втратила 7 позицій і приїхала на фініш 29-ою. Валентина Семеренко відіграла 7 позицій і фінішувала на 33-му підсумковому місці. Олена Підгрушна опустилася на 8 місць і закінчила гонку на 42-ій позиції.