Три українські біатлоністи пробилися у фінал чемпіонату Європи

У Раубічах пройшла кваліфікація чоловічого суперспринту, який відбувається в рамках чемпіонату Європи

Три українські біатлоністи пробилися у ф…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Відразу три українські біатлоністи увійшли в 30-ку найкращих і успішно прорвалися до фіналу гонки, яка пройде 26-го лютого.

Дмитро Підручний пройшов всю дистанцію за 8:10,8 і фінішував 6-им. Руслан Ткаленко провів ідеальну гонку, не промахнувся жодного разу, однак йому трохи не вистачило швидкості "на ногах", тому тільки 8:27,7 і 13-те місце рейтингу. 3-ім українцем в фіналі буде Артем Прима, який прийшов до фінішу аж 27-им (8:35,8), але за ходом гонки відіграв 7 позицій.

Переможцем кваліфікації став представник Білорусі Антон Смольський, який фінішував за 7:53,4 з 1-им промахом.